Konsultacija telefonu: 8-687-82516
utenos-kolegija.lt

Perspektyvios studijos + galimybė gauti skatinamąją stipendiją

Perspektyvios studijos + galimybė gauti skatinamąją stipendiją

Utenos kolegija kviečia studijuoti perspektyvias specialybes, kurias pasirinkus ne tik didėja galimybės gauti valstybės finansuojamą vietą, bet ir numatomos tikslinės skatinamosios studijų stipendijos.

Šiandien Lietuvai ir Utenos regionui ypač reikalingi technologijų, inžinerijos ir informatikos sričių specialistai. Atsižvelgiant į tai, vyriausybė padidino valstybės finansuojamų vietų skaičių, todėl pasirinkusiems šias studijas didelės galimybės gauti studijų krepšelį ir studijuoti nemokamai. Utenos kolegija siūlo rinktis šias minėtų sričių studijas:

Be to, numatoma nuo šių mokslo metų pradžios skirti 200 eurų tikslines skatinamąsias stipendijas studentams, kurie pasirinks informatikos ir inžinerijos mokslus regionų aukštosiose mokyklose (Utenos kolegijoje - Aplinkos apsaugos inžineriją, Automatinio valdymo sistemas, Informacinių sistemų inžineriją).

Skatinamosios stipendijos numatytos ir pasirinkusiems studijas, susijusias su žemės ūkiu. Utenos kolegijoje galima studijuoti Žemės ūkio technologiją (Alantos technologijos ir verslo mokyklos bazėje).

Inžinerijos, informatikos ir technologijų studijos vyks pagal projektą „Modernios technologinių ir inžinerinių studijų bei e. mokymo(si) bazės sukūrimas, atliepiant Utenos regiono poreikius“ modernizuotoje kolegijos bazėje: atnaujintose Automatinio valdymo ir Robotikos, Elektros energetikos, Multimedijos, Kompiuterių tinklų ir Kompiuterių architektūros ir kt. laboratorijose. Pagal šį projektą kolegija įsigijo eksperimentinį rinkinį Atsinaujinančios energetikos kursui, vėjo jėgainės mokomąjį stendą bei mokomosios sistemos su virtualiais prietaisais rinkinį, pramoninį robotą Kuka, pramoninio roboto mokymo stendą Kuka Ready 2 Educate, pogramuojamus loginius valdiklius Bosch-Rexroth XM21 ir Siemens LOGO!, atsinaujinančios energijos tyrimų stendą, saulės šiluminės energijos tyrimų stendą, technologinių skysčių valdymo įrangą, programinę įrangą technologinių skysčių valdymo simuliavimui ir tyrimui bei kitą šiuolaikišką įrangą.

Tai studentams leis susipažinti su įvairiomis automatinėmis sistemomis, diegti ir valdyti sudėtingus technologinius procesus, dalyvauti įvairiuose tyrimuose.

Visa informacija apie bendrąjį ir tiesioginį priėmimą čia.