Karjera ir praktikos vietos

Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų ir absolventų karjeros valdymo informacinė sistema (KVIS). Kviečiame Utenos kolegijos studentus ir absolventus registruotis ir gauti informaciją, klausimynus, darbo pasiūlymus, tiesiogiai susisiekti su darbdaviais ir kt.

Karjera.lt sistemoje yra daug naudingos informacijos, įrankių ir pagalbos šaltinių – viskas, ko reikia sėkmingai karjerai. Čia galima kurti ir tvarkyti karjeros planus, naudotis testais / klausimynais ir geriau pažinti save, domėtis karjeros galimybėmis, rasti praktikos ir darbo pasiūlymų, kaupti ir tvarkyti karjerai svarbią asmeninę informaciją, užmegzti ir palaikyti ryšius su būsimais darbdaviais, savarankiškai spręsti iškilusius karjeros sunkumus, susisiekti su savo aukštosios mokyklos karjeros specialistu ir kt.

Karjeros galimybės studentams

Kviečiame studentus pasinaudoti moderniomis karjeros valdymo galimybėmis, kurias siūlo Wozber projektas. Wozber svetainėje studentai ir jauni specialistai gali pasiekti norimas darbovietes, savarankiškai susikurti optimizuotus gyvenimo aprašymus ir motyvacinius laiškus. Teikiamos paslaugos yra visiškai nemokamos ir prieinamos be jokių laiko apribojimų:

  • CV ir motyvacinio laiško patarimai, pateikiami pagal tai, kas konkrečiu metu yra pildoma;
  • neribotas kiekis CV ir motyvacinių laiškų;
  • neriboti PDF atsisiuntimai;
  • 24+ modernūs, keičiamo stiliaus CV šablonai;
  • skirtingų CV versijų valdymas ir saugojimas;
  • skirtingų kalbų CV;
  • išmanus turinio pozicionavimas, automatiškai prisitaikantis pagal parašytą tekstą;
  • darbo skelbimų analizė (kol kas bandomojoje versijoje), skirta pritaikyti CV konkrečiai darbo pozicijai.

Pasikonsultuoti dėl gyvenimo aprašymo, motyvacinio laiško bei kitų karjeros dokumentų galima Karjeros ir komunikacijos skyriuje, I aukštas (biblioteka).

Registracija į individualias karjeros konsultacijas

Darbo ir praktikos pasiūlymai

Karjeros ir praktikos vietų archyvasDaugiau informacijos:
Karjeros centras
el. p. karjeroscentras@utenos-kolegija.lt
tel. +370 679 077 43