utenos-kolegija.lt

Direktorius
Dr. Raimundas Čepukas
raimundas@utenos-kolegija.lt

8 389 51615

Direktoriaus pavaduotoja(s) akademinei veiklai
Direktoriaus pavaduotoja mokslui ir plėtrai Dr. Vitalija Bartuševičienė 
vitalija@utenos-kolegija.lt
8 606 96894
Administratorė Agnė Mažeikienė
administracija@utenos-kolegija.lt
8 389 51662, 8 389 51615
Personalo specialistė Ingrida Baltakienė
ingrida@utenos-kolegija.lt
8 687 80957
Juristė Jolanta Linkienė
aprobacija@gmail.com
Buhalterinės apskaitos ir finansų skyrius 8 389 52240
Vyriausiasis buhalteris Darius Ožiūnas
odarius@utenos-kolegija.lt
8 683 64085
Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Rūta Jurgelionienė
trs@utenos-kolegija.lt
8 687 24623
Ryšių su visuomene atstovė Ramutė Kavoliūnienė
rysiai@utenos-kolegija.lt
8 618 26044
Studijų skyriaus vedėja Virgilija Titenienė
virgilija.titeniene@utenos-kolegija.lt
8 677 95978, 8 687 82409
Dokumentų priėmimo tarnyba priemimas@utenos-kolegija.lt
8 687 82516
Strateginės plėtros skyriaus vedėja Aurelija Pelenienė
aurelija@utenos-kolegija.lt
8 687 23885
Neformaliojo suaugusiųjų švietimo koordinatorė Dalia Stunžėnienė
dalia.st@ukolegija.lt
8 389 51662
Karjeros centras Vaida Steponėnienė
karjeroscentras@utenos-kolegija.lt
8 389 51662
Bibliotekos vedėja Kristina Gogelienė
biblioteka@utenos-kolegija.lt
8 670 08268
Kompiuterinių sistemų tarnybos vadovas Juozas Urbanavičius
ujuozas@utenos-kolegija.lt
8 699 60021
Elektroninio mokymo centro vadovė Dr. Vaida Bartkutė-Norkūnienė
vaidaba@ukolegija.lt
8 671 52268
Imitacinių bendrovių koordinatorės Rasa Bražulienė, Ramutė Narkūnienė
vpmfsiluetas@gmail.com
interjeras@utenos-kolegija.lt
Ūkio tarnybos vadovas Vigandas Leleiva
vigandas.leleiva@utenos-kolegija.lt
8 640 32364
Archyvarė Regina Morkūnienė
archyvas@utenos-kolegija.lt
Studentų namai (Aukštaičių g. 9) 8 389 69773
Verslo ir technologijų fakulteto administracija
Medicinos fakulteto administracija