utenos-kolegija.lt
Administracija
Direktorius Dr. Raimundas Čepukas
raimundas@utenos-kolegija.lt
8 389 51615
Direktoriaus pavaduotoja studijoms ir mokslui Dr. Vitalija Bartuševičienė
vitalija@utenos-kolegija.lt
8 606 96894
Administratorė Agnė Mažeikienė
administracija@utenos-kolegija.lt
8 389 51662, 8 389 51615
Juridinis ir bendrųjų reikalų skyrius
Juridinio ir bendrųjų reikalų skyriaus vedėja Ingrida Baltakienė
ingrida@utenos-kolegija.lt
8 687 80957
Juristė Jolanta Linkienė
aprobacija@gmail.com
Archyvarė Regina Morkūnienė
archyvas@utenos-kolegija.lt
Buhalterinės apskaitos ir finansų skyrius
Buhalterinės apskaitos ir finansų skyrius 8 389 52240
Vyriausioji buhalterė Jurgita Banytė-Pilkauskienė
8 683 64085
Tarptautinių ryšių skyrius
Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Rūta Jurgelionienė
trs@utenos-kolegija.lt
8 687 24623
Karjeros ir komunikacijos skyrius
Karjeros ir komunikacijos skyriaus vedėja Vaida Steponėnienė
karjeroscentras@utenos-kolegija.lt
8 389 51662
Karjeros ir komunikacijos skyriaus specialistė Ramutė Kavoliūnienė
rysiai@utenos-kolegija.lt
8 618 26044
Studijų skyrius
Studijų skyriaus vedėja Virgilija Titenienė
virgilija.titeniene@utenos-kolegija.lt
8 677 95978, 8 687 82409
Dokumentų priėmimo tarnyba priemimas@utenos-kolegija.lt
8 687 82516
Projektų valdymo skyrius
Projektų valdymo skyriaus vedėja Aurelija Pelenienė
aurelija@utenos-kolegija.lt
8 687 23885
Projektų valdymo skyriaus specialistė Dalia Stunžėnienė
dalia.st@ukolegija.lt
8 389 51662
Biblioteka
Bibliotekos vedėja Kristina Gogelienė
biblioteka@utenos-kolegija.lt
8 670 08268
Kompiuterinių sistemų tarnyba
Kompiuterinių sistemų tarnybos vadovas Juozas Urbanavičius
ujuozas@utenos-kolegija.lt
8 699 60021
Elektroninio mokymo centras
Elektroninio mokymo centro vadovė Dr. Jūratė Urbonienė
jurate99@ukolegija.lt  
8 612 99285
Imitacinių bendrovių koordinatorės Rasa Bražulienė, Ramutė Narkūnienė
vpmfsiluetas@gmail.com
interjeras@utenos-kolegija.lt
Ūkio tarnyba
Ūkio tarnybos vadovas Vigandas Leleiva
vigandas.leleiva@utenos-kolegija.lt
8 640 32364
Studentų namai (Aukštaičių g. 9) 8 389 69773
Fakultetai
Verslo ir technologijų fakulteto administracija
Medicinos fakulteto administracija