Konsultacija telefonu: 8 389 51662
utenos-kolegija.lt
Utenos kolegijos studentai gali kreiptis psichologinės pagalbos, kai patiria emocinius sunkumus, kai yra sunku mokytis, kamuoja nerimas, vienišumo jausmas, liūdesys, motyvacijos stoka, kai atsiranda nesutarimų su aplinkiniais, sunku priimti sprendimus, aplanko slegiančios mintys, kai atrodo, kad nėra išeities. Taip pat galima kreiptis paveiktiems asmeninių traumų, skyrybų, šeimos narių netekties ar sunkios ligos, turintiems problemų darbe ar moksle, valgymo sutrikimų, piktnaudžiaujantiems alkoholiu ar kitomis narkotinėmis medžiagomis.
 
Dėl psichologinių konsultacijų galima kreiptis ne tik asmeniniais klausimais ir klausimais, susijusiais su psichologine sveikata, bet ir su studijomis: laiko planavimo, efektyvaus mokymosi, motyvacijos stokos, viešo kalbėjimo klausimais.
Kviečiame Utenos kolegijos studentus registruotis į konfidencialias nemokamas psichologines konsultacijas.
 
Kontaktai: 
Psichologė Ona Šeduikienė
 
El. paštas: onute.seduikiene@lss.lt  
tel. 8 678 23019
 
Psichologinis konsultavimas skirtas norintiems geriau suprasti save ir savo elgesį, pažinti savo jausmus, didinti sąmoningumą bendraujant, auginti pasitikėjimą savimi, spręsti asmeninius sunkumus, rasti palaikymą ir supratimą.

Individualių psichologinių konsultacijų  metu kalbamasi apie šiuo metu labiausiai rūpimus dalykus, drauge mėginama geriau suprasti situaciją ir atrasti jos sprendimo būdus.
Kita naudinga informacija:
Informacija, kur galima kreiptis pagalbos skubiu atveju: Psichologinė pagalba 
http://www.vlk.lt/kurkreiptisemocpagalbos.
 
Lietuvos studentų sąjungos vykdomas projektas yra finansiškai remiamas iš Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo, kurį administruoja LR sveikatos apsaugos ministerija.