Erasmus+ tarptautinė savaitė buvo gausi renginių

2024-04-22

Balandžio 15–19 dienomis Utenos kolegijoje vyko ERASMUS+ tarptautinė savaitė, kurioje dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Azerbaidžano, Armėnijos, Ukrainos ir Sakartvelo aukštųjų mokyklų atstovai.

Savaitė buvo gausi įvairių renginių. Verslo ir technologijų fakultetas kolegijos bendruomenę ir svečius iš Lietuvos bei užsienio sukvietė į VIII-ąją konferenciją „Darnaus vystymosi aspektai: teorija ir praktika". Technologijos šiuolaikinės visuomenės darnai, aplinkos tvarumas, žmogaus gerovė ir socialinė atsakomybė, švietimo, mokslo ir verslo partnerystė, laisvalaikio ir turizmo tvarumas – tai temos, atsispindėjusios dėstytojų ir studentų pranešimuose.

Medicinos fakultetas ketvirtą kartą suorganizavo konferenciją „Įrodymais grįsta praktika: nuo sveikatos – link socialinės gerovės". Konferencijos metu buvo pristatyti pranešimai ir diskutuojama integralios asmens priežiūros ir tarpdisciplininio bendradarbiavimo, skaitmenizacijos taikymo praktinėje veikloje, įrodymais grįstos slaugos mokymo bei kitais klausimais.

Vyko ir kiti renginiai: seminaras ,,Jungiantys tiltai: moksliniai tyrimai ir plėtra, aukštasis mokslas ir visuomenė. Poveikis regionui“, susitikimai su tarptautiniais svečiais ir jų atstovaujamų institucijų pristatymas, paskaitos kolegijos studentams.

Svečiai susipažino su Utenos vietomis, atskleidžiančiomis miesto daugiakultūriškumą, dalyvavo kultūrinėje programoje: lankėsi Utenos kraštotyros muziejuje, kartu su Utenos kultūros centro šokių ir dainų ansamblio  Vieversa“ nariais išbandė lietuviškus šokius.