utenos-kolegija.lt

Draugiška studentų ir gimnazistų dvikova

Draugiška studentų ir gimnazistų dvikova

Balandžio 9 d. studentai, įgyvendindami Utenos r. savivaldybės ir Utenos kolegijos finansuojamą projektą ,,Diena, kai tampu studentu“, pakvietė gimnazistus į įdomius renginius kolegijoje.

Utenos r. gimnazijų gimnazistai kartu su studentais dalyvavo paskaitose, seminaruose ir praktiniuose užsiėmimuose.

Gimnazistai dalyvavo nuotraukų konkurse ,,Aš - studento kailyje", kurio prizas -  išvyka su 4 pasirinktais draugais į lazerių kovas ir jėgų išbandymas su Utenos kolegijos Studentų atstovybės komanda.

Daugiausiai patiktukų surinko Silvijos  Darulytės nuotrauka. Su konkurso laimėtoja Silvija ir dar keturiomis jos draugėmis penki studentų atstovybės nariai vyko kovoti lasertag žaidime. Nors oras nedžiugino jau nuo pat ryto, jaunuoliai neišsigando lietaus, žvarbaus vėjo ir, susipažinę su žaidimo taisyklėmis, ryžtingai kovojo už savo komandą.
 
Jau po dviejų žaidimo etapų studentų atstovybės nariai džiaugėsi užimdami pirmąją vietą, tačiau žaidimo pabaigoje nuo studentų Fortūna nusisuko galiausiai laimėjo Silvijos Darulytės komanda. Lasertag žaidimą ir tolesnio bendradarbiavimo planus studentai ir gimnazisčių komanda aptarė prie puodelio arbatos ir užkandžių. Konkurso akimirkos čia.
Parengė Edita Šileikytė