utenos-kolegija.lt

Utenos kolegijos atstovių vizitas Portalegre Politecnico Institute, Portugalijoje

Utenos kolegijos atstovių vizitas Portalegre Politecnico Institute, Portugalijoje

Utenos kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto dekanė dr. Vaida Bartkutė-Norkūnienė, Projektų valdymo skyriaus specialistė Dalia Stunžėnienė, Medicinos fakulteto Socialinės gerovės katedros vedėja Žydra Kuprėnaitė ir lektorė Jolita Lubienė gegužės 12-18 d. lankosi Portalegre Politecnic Institute, Portugalijoje. Kolegijos atstovės dalyvauja tarptautinėje savaitėje, į kurios renginius atvyko dalyviai iš daugiau kaip 10 šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Belgijos, Vokietijos, Vengrijos, Baltarusijos, Rumunijos, Bulgarijos, Čekijos, Rusijos, Ispanijos, Lenkijos. Šios savaitės metu kolegijos atstovės dalyvauja susitikimuose su studentais, dėstytojais, administracijos atstovais, lankosi socialinių partnerių įstaigose. 

Socialinės gerovės katedros vedėja Žydra Kuprėnaitė ir lektorė Jolita Lubienė lankosi valstybiniuose ir privačiuose vaikų darželiuose,  stebi vaikų mokymo procesą, vaikų su socialiniais poreikiais integraciją ir ugdymą. Verslo ir technologijų fakulteto dekanė dr. Vaida Bartkutė-Norkūnienė, Projektų valdymo skyriaus specialistė Dalia Stunžėnienė lankėsi tarpdisciplininių tyrimų centre, susipažino su atliekamais tyrimais, vykdoma projektine veikla. Taip pat Inžinerijos fakultete susitiko su čia studijuojančiais Utenos kolegijos Informacinių sistemų inžinerijos studijų programos studentais Aurimu Zitikiu ir Titu Aksiutovu, dalyvavo čia vykusioje paskaitoje-diskusijoje apie studentų skaitymo gebėjimus, bibliotekų vaidmenį šį  gebėjimą tobulinant. 

Vizito metu smagu girdėti gražius atsiliepimus apie studentus, atvykstančius čia mokytis ir praktikai iš Utenos kolegijos.

Informaciją parengė doc. dr. Vaida Bartkutė-Norkūnienė

Daugiau nuotraukų čia.