utenos-kolegija.lt

1-oji tarptautinė savaitė Jordanijos mokslų ir technologijų universitete

1-oji tarptautinė savaitė Jordanijos mokslų ir technologijų universitete

 2019 m. balandžio 26 d. - gegužės 3 d. Utenos kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto dekanė dr. Vaida Bartkutė-Norkūnienė, Inžinerijos ir technologijų katedros vedėja Gražina Stasiulionienė ir Elektroninio mokymo centro vadovė dr. Jūratė Urbonienė lankėsi Irbide (Jordanijoje) įsikūrusiame Jordanijos mokslų ir technologijų universitete. Universitete yra 12 fakultetų, 84 katedros, mokosi daugiau kaip 25000 studentų. Kolegijos atstovės dalyvavo 1-osios tarptautinės savaitės renginiuose, susitikimuose su administracija, skaitė paskaitas  studentams, susipažino su universiteto materialine baze, vykdomais projektais.  Šiame renginyje taip pat dalyvavo atstovai iš kitų Europos partnerinių institucijų Ispanijoje, Portugalijoje, Lietuvoje, Turkijoje, Estijoje ir Slovėnijoje.

Į penkių dienų programą buvo įtrauktos paskaitos, seminarai, partnerinių tinklų kūrimo galimybės, o taip pat ir socialinės-kultūrinės veiklos. Dalyvaujančių šalių atstovai pristatė savo atstovaujamas institucijas, jų išskirtinumą, geriausią praktiką, naujoviškus metodus. Įvadinės konferencijos metu Verslo ir technologijų fakulteto dekanė dr. Vaida Bartkutė-Norkūnienė taip pat pristatė Utenos kolegiją, vykdomas studijų programas, organizuojamas veiklas. Po konferencijos vyko partnerinių tinklų plėtojimo sesija, kurios metu atstovai iš įvairių Jordanijos universitetų domėjosi mūsų kolegijoje vykdomomis programomis, ypač susidomėta Teisės, Maisto produktų technologijos, Elektros inžinerijos, Informacinių sistemų inžinerijos studijų programomis.

Išsamiau kolegijos atstovės susipažino su Žemės ūkio fakulteto Maisto technologijų katedros laboratorijomis, studentų baigiamaisiais darbais, vykdomais moksliniais tyrimais. Taip pat lankėsi ir Elektroninio mokymo centre, kuriame pristatė naudojamas sistemas elektroniniam mokymui, duomenų bazes ir kitas elektronines paslaugas studentams.
 
Parengė Verslo ir technologijų fakulteto dekanė doc. dr. Vaida Bartkutė-Norkūnienė
 
Kolegijos atstovių vizito akimirkos čia.