utenos-kolegija.lt

Respublikinė metodinė - praktinė konferencija „Socialinės globos pertvarka: iššūkiai, perspektyvos“

Respublikinė metodinė - praktinė konferencija „Socialinės globos pertvarka: iššūkiai, perspektyvos“

2019 m. kovo 21 d. vyks Utenos kolegijos drauge su Socialinių įstaigų vadovų asociacija (SĮVA) ir Socialinių įstaigų vadovaujančių darbuotojų asociacija „Rūpestinga globa“ organizuojama respublikinė metodinė - praktinė konferencija „Socialinės globos pertvarka: iššūkiai, perspektyvos“.

Konferencija vyks Utenos kolegijos Medicinos fakulteto konferencijų salėje (Utenio a. 2, Utena).

Konferencijos programa:

9.00–10.00 val. - Dalyvių registracija, pasitikimo kava (fojė).

Plenarinis posėdis (konferencijų salė).

10.00–10.30 val. -  „Institucinės globos pertvarkos procesai Lietuvoje“. Pranešėjas – Darius Pauliukonis, Lietuvos Respublikos  Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Socialinės globos įstaigų skyriaus vedėjas.

10.30–11.00 val. - „Vadovų lyderystė pertvarkos kontekste: kaip motyvuoti globos įstaigų darbuotojus priimti pokyčius ir pasiekti daugiau“. Pranešėja – Jūratė Griciūtė, psichologė, UAB „ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ partnerė.

11.00–11.30 val. - „Perėjimas nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų likusiems be tėvų globos vaikams Utenos rajono savivaldybėje“. Pranešėjos – Utenos rajono savivaldybės tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Dalia Vilkauskienė ir Utenos vaiko ir šeimos gerovės centro direktorė Diana Deveikienė.

11.30–12.00 val. - „Institucinės globos pertvarkos praktinio įgyvendinimo aspektai. Atvejų pristatymas: globos namų pertvarkymo iš institucinių į bendruomeninius patirtis“. Pranešėjos – Tauragės rajono Adakavo socialinės globos namų direktorė Kristina Anulienė ir Visagino socialinės globos namų direktorė Vida Meškėnienė.

12.00–12.20 val. - Kavos pertrauka (fojė).

12.20–13.30 val. - Socialinių įstaigų vadovų asociacijos (SĮVA) ir Lietuvos pagyvenusių ir neįgalių žmonių įstaigų ir vadovaujančių darbuotojų asociacija „Rūpestinga globa“ ataskaitiniai susirinkimai (konferencijų salė ir 2-16 auditorija).

14.00 val. - Pietūs (kavinė „ABU“, Aukštaičių g. 3b, Utena).

Registracija į konferenciją  čia.

Konferencijos mokestis

Laukiame Jūsų Utenoje!

Konferencijos organizacinis komitetas