utenos-kolegija.lt

Kolegijos sutartis su UAB ,,Mokslo karaliai"

Kolegijos sutartis su UAB ,,Mokslo karaliai"

Vasario 28 d. Utenos kolegijos direktorius doc. dr. Raimundas Čepukas  ir UAB „Mokslo karaliai” direktorė Patricija Kalkytė pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuri atveria naujas galimybes populiarinti mokslo pasiekimus bei Utenos kolegijos Įdomiųjų mokslų klubą, didinti moksleivių motyvaciją mokytis ir atskleisti savo talentus.

Viena iš pagrindinių UAB ,,Mokslo karaliai“ veiklų yra tarptautinių „Kings“ olimpiadų organizavimas matematikos, anglų kalbos ir lietuvių kalbos srityse. ,,Kings“ - tai didžiulė, daugialypė tarptautinė bendruomenė, tvirtai stovinti ant tarpvalstybinės draugystės pamatų ir garsinanti ją unikaliais talentais. ,,Kings" olimpiados jungia daugiau nei 300 000 žiniukų iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos bei Gruzijos. Komanda siekia puoselėti visuomenės švietimo idėją bei kurti naują, novatorišką ir unikalią jos viziją, pagrįstą nuolatine perspektyva tobulėti ir augti kiekvienam norinčiam.

Įgyvendinant bendradarbiavimo sutartį balandžio–kovo mėnesiais minėtos olimpiados  bus organizuojamos Utenos kolegijoje. Sutartimi įtvirtintos ir kitos bendros švietėjiškos veiklos, didinančios mokslo prestižą, skatinančios moksleivių užimtumą ir kolegijos žinomumą, Utenos regione.