utenos-kolegija.lt

Įvadinių mokymų ,,Verslumo ir kūrybiškumo ugdymas" programa ir registracija į Mokymus komandoms

Įvadinių mokymų ,,Verslumo ir kūrybiškumo ugdymas" programa ir registracija į Mokymus komandoms

Lapkričio 9 d. 9 val. A. ir M. Miškinių bibliotekoje  pagal projektą  ,,Studentų verslumo ir kūrybiškumo ugdymas Utenos, Vilniaus ir Panevėžio regionuose (IN CORPORE)" vyks įvadiniai mokymai ,,Verslumo ir kūrybiškumo ugdymas" (II-oji diena.

Po įvadinių mokymų II-os dienos, turite galimybę dalyvauti intensyviuose projekto Mokymuose komandoms. Mokymai skirti norintiems labiau pažinti savo kūrybiškumą bei atrasti būdą, kaip galite kurti vertę sau ir visuomenei. Tai vos vos plačiau nei tik verslumas ar socialinis verslumas.

MOKYMŲ PROGRAMA.

Prieš pildant atrankos anketą, kviečiame susipažinti su Mokymų komandoms lektoriais ir mokymų temomis.

Iš viso bus 5 mokymai po 2 dienas. Mokymai vyks iki šių metų pabaigos lapkričio ir gruodžio mėn. Po mokymų, 2019 m. sausio-kovo mėn., vyks Studentų verslumo ir kūrybiškumo ugdymo konkursas IN CORPORE 2019, kur I-os vietos laimėtojas - 5 asmenų komanda keliaus į 5 dienų stažuotę Suomijos Tamperės taikomųjų mokslų universitetą, II-os ir III-čios vietos laimėtojų komandos gaus piniginius prizus.
Kaip atsirinksime laimėtojų komandą? Laimės ta, kuri imsis spręsti aktualią problemą ir pasirodys geriausiai.
 

Kokie bus mokymai ir kas juos ves?

  1. Savęs pažinimas ir asmeninis augimas. Aleksejus Žaltkovski "Talentų Karta" vadovas ir nuotolinio ugdymo programų kūrėjas ir vystytojas. 
  2. Lyderystė ir asmeinis potencialas. Povilas Petrauskas "Baltijos koučingo centro" vadovas, ICF akredituotas koučingo specialistas.
  3. Kūrybiškumas ir asmenybės tipas. Olegas Lapinas - psichoterapeutas, publicistas, Lapino skrynios kūrėjas.
  4. Marketingas ir rinkos supratimas. Ringaudas Rūčys - Scandagra strateginio marketingo vadovas.
  5. Bendradarbiavimas ir darbas komandoje. Andrius Jarašiūnas - Koučingo klubo vadovas. 
Mokymai vyks šiomis 2018 m. dienomis: lapkričio 20-21, 27-28 d., gruodžio 6-7, 13-14 ir 18-19 dienomis Utenos verslo informacijos centre. Panevėžio kolegijos mokymų dalyviai bus apgyvendinami Utenos kolegijos bendrabutyje. Mokymuose bus nemokami pietūs ir 2 kavos pertraukos (per vieną dieną).

Kaip mes atsirinksime dalyvius į Mokymus komandoms

Prioritetą skirsime tiems, kas yra labiausiai motyvuoti. Antra - pasirengę dalyvauti visuose mokymuose. Čia galite užpildyti atrankos anketą www.talentukarta.lt/verslumas 
Turite klausimų? Norite daugiau sužinoti? Rašykite: az@talentukarta.lt

Mokymų komandoms programa lapkričio-gruodžio mėn.

Projektas "Studentų verslumo ir kūrybiškumo ugdymas Utenos, Vilniaus ir Panevėžio regionuose (IN CORPORE)" Nr. 09.3.1-ESFA-K-731-01-0012   sėkmingai įgyvendinamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų bendrai finansuojamomis lėšomis.