utenos-kolegija.lt

Vyksta antrasis pagrindinio priėmimo etapas

Pasibaigė pirmasis pagrindinio priėmimo į aukštąsias mokyklas etapas. Utenos kolegija gali pasidžiaugti jo rezultatais – šiemet, nors daugelyje aukštųjų mokyklų priimtųjų skaičius mažėja, su pakviestaisiais studijuoti kolegijoje pasirašyta daugiau sutarčių  nei pernai. Šįmet šiuo laikotarpiu prie Utenos kolegijos studentų būrio prijungė 242 stojantieji (pernai – 225).

Dėkojame naujiems studentams už pasitikėjimą – Jūsų pasirinkimas yra didelis kolegijos veiklos įvertinimas ir įpareigojimas mums, kad visi Jūsų studijų lūkesčiai išsipildytų.

Nuo rugpjūčio 1 d. 12 val. vyksta antrasis pagrindinio priėmimo etapas. Pageidaujantys jame dalyvauti savo ketinimą turi pažymėti Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje. Antrajame etape galios tas pats įregistruotas prašymas, todėl šiame etape galės dalyvauti tik tie, kurie savo prašymus registravo pirmajame etape.
Šiame etape stojantieji gali atnaujinti savo prašymą iki rugpjūčio 3 d. 16 val. keisdami pirmojo etapo prašyme nurodytų pageidavimų eiliškumą, išbraukdami nereikalingus pageidavimus arba įrašydami naujų, bet tik į valstybės nefinansuojamą vietą. Šio etapo rezultatus stojantieji sužinos rugpjūčio 7 d. iki 12 valandos.

Antrajame etape stojantieji gali pretenduoti:
• tiek į valstybės finansuojamą, tiek į valstybės nefinansuojamą studijų vietą su studijų stipendija ar be jos, jeigu pirmojo etapo metu sudarė valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla (bet negavo studijų stipendijos);
• tiek į valstybės finansuojamą, tiek į valstybės nefinansuojamą studijų vietą su studijų stipendija ar be jos, jeigu negavo jokio kvietimo;
• tik į valstybės nefinansuojamą studijų vietą, jeigu pirmajame etape sudarė valstybės finansuojamų ar valstybės nefinansuojamų su studijų stipendija studijų sutartį su aukštąja mokykla.

Visa informacija apie priėmimą  ir II-ojo etapų prašymų koregavimas www.lamabpo.lt

Sutarčių su Utenos kolegija pasirašymas vyks rugpjūčio 8-9 dienomis iki 17.00 val.

Jei kyla klausimų ar neaiškumų, maloniai kviečiame atvykti į Utenos kolegijos Dokumentų priėmimo tarnybą (Maironio g. 7, 15 kab.) arba pasiteirauti šiais telefonais: 8 687 82 516, 8 677 95 978.