utenos-kolegija.lt
Atranka į PROFADIENĮ

Rugsėjo 21 d. Utenos kolegijoje vyko atranka į nacionalinį verslumo renginį – PROFADIENĮ. Jo tikslas - padėti studentams pažinti verslą tiesiogiai bendraujant su verslo įmonių, verslo praktikų atstovais bei realizuoti savo profesines žinias ir įgūdžius.

Renginyje dalyvavo Verslo ir technologijų fakulteto bei Medicinos fakulteto studentų komandos, kuriuos paskatino dėstytojos Rasa Bražulienė bei Jolita Lubienė.

Šių metų PROFADIENIO pagrindinė tema - karjera, patirtinis profesijos ar specializacijos pažinimas, darbe pasitaikančių situacijų sprendimas, tad neatsitiktinai renginys vyko atnaujinatme Karjeros centre. Nuotykių parkų įmonės UNO Parks projektų vadovas Paulius Hermanas ir projektų koordinatorė Vida Savickaitė pasidalino įžvalgomis apie aktualiausią šių dienų klausimą – tai kas vis dėlto mus motyvuoja dirbti? Renginio vedėjai taikė įdomias ir aktyvias užsiėmimo formas, specialiai paruošto vaidmenų žaidimo metu studentai galėjo įvertinti  įvairių motyvavimo priemonių (horizontalios karjeros, gero mikroklimato, naujų verslų pradėjimo (angl. spin-off) – privalumus ir rizikas. Komandos turėjo spręsti testą bei savo idėjas pristatyti improvizuotoje televizijos laidoje.

Tradicinio PROFADIENIO atrankos renginio Utenos kolegijoje koordinatorė Rasa Bražulienė pastebėjo, kad kiekvienais metais kolegijos studentų komandos patenka į finalą. Dėstytojos nuomone, aktyvumą ir kūrybiškumą pademonstravusios komandos ir šįmet turi šansų laimėti kvietimą į finalinį PROFADIENĮ, kuris vyks spalio 19 dieną Vilniuje. 

Daugiau informacijos www.profadienis.lt

Renginio akimirkos Tado Gasiulio nuotraukose.

Parengė ryšių su visuomene atstovė Ramutė Kavoliūnienė