Programoje dalyvavo studentai iš Almerijos universiteto (Ispanija), Rygos technikos universiteto Liepojos akademijos (Latvija), Rygos technikos universiteto Rezeknės akademijos (Latvija), Akademijos WIT (Lenkija) ir Utenos kolegijos.

Dalyvių laukė daug įvairių veiklų. Pirmąją dieną studentai susipažino su Utenos kolegija ir visos savaitės programa bei užduotimi, kurią turės atlikti, klausėsi dr. Laimono Kairiūkščio paskaitos „Robotika kaip paslaugų infrastruktūra: galimybės ir taikymas versle“, lankėsi įmonėse UAB Nosted& ir UAB Rokiškio pieno gamyba, grįžę generavo idėjas. Diena baigėsi baigė boulingo turnyru.

Kitą dieną vyko lektorės Giedrės Kosteckienės paskaitos ir praktiniai užsiėmimai „Robotų pavertimas pajamomis: verslo planavimas“. Programos dalyviai taip pat lankėsi „Teltonikos“ Molėtų technologijų centre, kur iš arčiau susipažino su aukštųjų technologijų įmonės procesais. Vakare jų laukė nepamirštama patirtis Lietuvos etnokosmologijos muziejuje

Vėliau jie dalyvavo lektorės Rūtos Puidokaitės-Savickienės paskaitose ir praktiniuose užsiėmimuose „Efektyvūs rinkodaros įrankiai verslo planui", ruošėsi idėjų įmonėms UAB „ Nosted&" ir UAB „ Rokiškio pieno gamyba" pristatymams

Ypatingų patirčių ir emocijų tarptautiniams ir Lietuvos studentams suteikė dalyvavimas bendroje edukacijoje šiuolaikinio meno ir kūrybos erdvėje „RAPOLAS“. 

Čia, padedami atlikėjų Tomo Karklinio ir Sauliaus Auglio-Stanevičiaus, kartu kūrė, klausėsi ir išgyveno afrikietiškų būgnų garsų ritmus, dar labiau sustiprinusius naujai užsimezgusią bendrystę. 

Po beveik savaitę trukusių veiklų tarptautinės komandos pristatė robotikos, automatikos bei ergonomikos sprendimus įmonėms UAB„ Nosted &“ ir UAB „Rokiškio pieno gamyba“.