Seminaras, skirtas praktikos mentoriams

Seminaras, skirtas praktikos mentoriams

2024-02-19 15:27:08

Rengiant būsimus specialistus svarbus vaidmuo tenka praktikos mokytojams. Jų kompetencija sąlygoja būsimo specialisto veiklos kokybę ir kompetencijų įgijimą. Atlikdami tam tikras užduotis, autentiškoje aplinkoje, būsimi specialistai turi galimybę išbandyti save, pritaikyti įgytas žinias profesinėje veikloje. Tam didelės reikšmės turi glaudus bendradarbiavimas su praktikos mentoriumi.

2024 m. vasario 15 d. Medicinos fakultete vyko seminaras, skirtas praktikos mentoriams ,,Praktikos mentoriaus vaidmuo ir skaitmenizacija sveikatos priežiūros ir socialinės gerovės specialistų rengime".

Seminaro metu buvo pristatyta praktikos mentorių vaidmuo įrodymais grįstos praktikos mokymo kontekste. Šia tema pranešimą skaitė lektorė Danguolė Šakalytė ir Medicinos fakulteto praktikos vadovė Inga Ubeikienė.

Projekto vadovas, Tarptautinių ryšių skyriaus specialistas Deividas Kurlavičius seminaro dalyvius supažindino su Erasmus+ projekto „Work place-based supervisors professional training–pedagogical and digital tools (WB supervisors) / Praktikos vietos supervizorių profesinis mokymas – pedagoginės ir skaitmeninės priemonės“ patirtimi ir gautais rezultatais.

Seminaro kulminacija - skaitmeninių technologijų specialistų mokymui ir praktiniam parengimui pristatymas. Pranešimo lektoriai Edmundas Vaitiekus ir Paulius Šakalis ne tik supažindino su naujovėmis, bet ir praktiškai parodė Chatgpt galimybes, VR simuliacijas, 3D akinių naudojimą.

Diskusijos metu buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės tobulinant praktikos mentorių kompetencijas, rengiant praktikų programas. Seminaro dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Medicinos fakulteto simuliacinėmis laboratorijomis.

Seminaro akimirkos

Erasmus+ programoje – tvarumo idėjos ir praktiniai sprendimai

Balandžio 8-12 d. kolegijoje vyko Erasmus+ mišri intensyvi programa „Tvarus vartojimas“, kurioje daly...

Skaityti plačiau

Utenos kolegijos komanda – I-osios vietos laimėtoja

Pasaulinės darbuotojų saugos ir sveikatos dienos proga UAB „SDG“ balandžio 10 d. organizavo protų mūš...

Skaityti plačiau

Tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Įrodymais grįsta praktika: nuo sveikatos — link socialinės gerovės"

2024 m. balandžio 17 d. Utenos kolegijoje organizuojama IV-oji tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Įrodyma...

Skaityti plačiau

Tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Darnaus vystymosi aspektai: teorija ir praktika"

2024 m. balandžio 18 d. Utenos kolegijoje vyks tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Darnaus vystymosi aspek...

Skaityti plačiau