Diplomai – jau bendrosios praktikos slaugytojų rankose

2024-02-11

Vasario 9 d. aukštojo mokslo diplomai buvo įteikti pirmiesiems Utenos kolegijos 2024 metų laidos absolventams – Bendrosios praktikos slaugytojams.

Šiais metais Utenos kolegijoje Slaugos profesinio bakalauro laipsnį ir bendrosios praktikos slaugytojo kvalifikaciją įgijo 60 absolventų (42 – lietuvių grupių ir 18 – ukrainiečių grupės).

Absolventus pasveikinęs kolegijos direktorius dr. Raimundas Čepukas jiems palinkėjo būti vertiems pasirinktos specialybės ir drąsiai priimti visus profesinius ir gyvenimo iššūkius.

Medicinos fakulteto dekanė, Bendrosios praktikos slaugos studijų programos komiteto pirmininkė Danguolė Šakalytė, pasidžiaugusi prasmingu buvimu kartu, paskatino absolventus įvertinti, kas pasiekta, ko dar trūksta, ką reikėtų tobulinti, kaip ir kur panaudoti įgytas žinias bei viską gyvenime daryti su meile.

Už suteiktas profesines žinias, dalintą gyvenimiškąją išmintį absolventai šiltus padėkos žodius skyrė dėstytojams ir kitiems darbuotojams, lydėjusiems visus studijų metus.

Savo pasiryžimą dirbti dėl žmonių sveikatos, laikytis etikos, užuojautos ir kitų žmogiškųjų vertybių jie patvirtino duodami Slaugytojo priesaiką, kurią perskaitė absolventė Ula Gentvilienė.

Diplomus absolventams įteikė kolegijos direktorius dr. Raimundas Čepukas, direktoriaus pavaduotoja studijoms ir mokslui dr. Vitalija Bartuševičienė, fakulteto dekanė Danguolė Šakalytė bei Slaugos ir burnos priežiūros katedros vedėja Asta Šulskienė.

Muzikinę dovaną šventės dalyviams skyrė Dauniškio gimnazijos gimnazistės Žemyna Narkūnaitė ir Melita Ivanauskaitė.

Diplomų įteikimo šventės akimirkos.