Atrankos į PROFADIENĮ renginiai Utenos kolegijoje

2023-09-15

Kaip būsimam vairuotojui reikia daugiau nei tik pažinti šviesoforo šviesas, virtuvės šefui – daugiau nei perskaityti receptą, o gydytojui – daugiau nei tik baigti medicinos studijas, taip ir kiekvienam mūsų, siekiančiam profesionalumo, reikia ir žinių, ir patyrimo.

Jau aštuntą kartą vykstantis PROFADIENIS – tai galimybė pažinti verslo įmonių „virtuvę“ ir atsakyti sau į svarbiausius karjeros klausimus.

Studentus iš visų Lietuvos kolegijų PROFADIENIO organizatoriai kviečia įveikti verslo iššūkius – įmonių parengtas patyrimines užduotis ir susipažinti su patyrusiais bei savo darbą mylinčiais žmonėmis. Čia jums reikės žinių, geros intuicijos, gebėjimo įsiklausyti, vertinti situaciją ir priimti sprendimus.

Šių metų spalio 12 d. 15-os Lietuvos kolegijų studentai PROFADIENYJE bandys įveikti SEB banko, „Girteka Logistics“, „AmerisourceBergen“, ,,Rokiškio sūris" ir „Western Union“ paruoštas situacijas. Geriausios komandos bus apdovanotos prizais. Pagrindinis – kelionė į Europos Parlamentą, dovanojama Europos Parlamento nario Petro Auštrevičiaus.

Kviečiame dalyvauti atrankoje, kuri vyks Utenos kolegijoje, konferencijų salėje, Utenio a. 2., spalio 4 d.: 

  • Verslo ir technologijų fakulteto studentams – 10.00 val.
  • Medicinos fakulteto studentams 12.00 val.

Kiekvieno fakulteto renginio trukmė – 1,5 val.

Atrankiniame renginyje dalyvausite vaidmenų žaidime, kurio metu analizuosime, kokiu būdu vidutinės klasės viešbučiai galėtų gerinti paslaugas, naudodami skaitmenines technologijas, pasiūlydami paslaugų, kurios padeda saugoti gamtą, prisideda prie vietos bendruomenės aktyvumo bei tausoja kultūros paveldą.

Atrankos renginiui ruoštis nereikia.

Kviečiami visų kursų ir specialybių studentai.

Daugiau informacijos apie PROFADIENĮ