Bendros projekto su ukrainiečiais veiklos

2023-09-13

Vyksta projekto Psichologinė parama studijuojančiam jaunimui kaip atsparumo stiprinimo veiksnys prievartinės karo padėties sąlygomis",  įgyvendinamo pagal Ukrainos ir Lietuvos jaunimo mainų programą kartu su Kryvyj Rih medicinos kolegija (Ukraina), veiklos.

Projekto įgyvendinimo metu keičiamasi istorine ir kultūrine patirtimi, vedami psichologiniai užsiėmimai, kaip valdyti stresą karinės padėties sąlygomis, analizuojama, kaip keičiasi sveikatos priežiūros specialisto portretas šiuolaikiniame pasaulyje.

Nuo 2023 m. rugsėjo 11 d. Utenos kolegijoje vieši Kryvyj Rih medicinos kolegijos studentų ir dėstytojų grupė. Rugsėjo 12 d. jau vyko psichologiniai mokymai Savigynos technologijos šiuolaikinėmis sąlygomis" ir nuotolinė diskusija Europos Sąjunga yra Ukrainos civilizacinis pasirinkimas. Ir atnaujintoje žemėje nebus nei priešo, nei priešininko, tik sūnus, ir motina, ir žmonės žemėje..."

Projekto veiklų programoje numatyta ir daugiau psichologinį atsparumą didinančių mokymų, diskusijų apie savanorystę, lyderystę ir pasitikėjimą bei kitų užsiėmimų ir oficialus projekto uždarymo renginys.

Psichologinių mokymų ir nuotolinės diskusijos akimirkos.