Virtuali kelionė E. Šimkūnaitės takais

Virtuali kelionė E. Šimkūnaitės takais

2023-03-14 12:12:18

Kovo 13 d. Utenos kolegijoje buvo paminėtos garsiosios žolininkės, etnografės, habilituotos gamtos mokslų daktarės E. Šimkūnaitės gimimo metinės.

Ta proga Turizmo ir viešbučių administravimo studijų programos paskutinio kurso studentė, E. Šimkūnaitės vardo stipendininkė Ugnė Šinkūnaitė kolegijos bendruomenę ir svečius pakvietė į virtualią kelionę garsiosios mūsų kraštietės takais. Renginyje dalyvavo stipendijos steigėjų atstovai E. Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondo prezidentas Darius Šinkūnas bei Prezidento pirmoji pavaduotoja Dovilė Marcinkė, akademikas Bonifacas Stundžia, kolegijos dėstytojai ir studentai.

Su Ugnės veikla, populiarinant E. Šimkūnaitės asmenybę ir įvairialypį jos kultūrinį bei mokslinį palikimą, supažindino dr. Vitalija Bartuševičienė, Komisijos E. Šimkūnaitės vardo stipendijai gauti pirmininkė, bei darbo vadovė dr. Ramutė Narkūnienė. Ugnės pasiekimais pasidžiaugė Verslo ir technologijų fakulteto dekanė dr. Vaida Bartkutė-Norkūnienė.

Fondo prezidentas D. Šinkūnas, akademikas B. Stundžia ir kolegijos direktorius dr. R. Čepukas pasidalino savo prisiminimais apie E. Šimkūnaitės išskirtinį, dažnai prieštaringą būdą, humoro jausmą, norą padėti.

Šias garsiosios žiniuonės charakterio savybes akcentavo ir Ugnė, pristatydama projektinį darbą - maršrutą ,,Eugenijos Šimkūnaitės atminimo takais". O šie takai driekiasi nuo gimtųjų Tauragnų, kuriuos labai mylėjo, į Uteną, Kauną, Vilnių, kitas Lietuvos vietas...

Planuojama Ugnės sudarytą maršrutą pasiūlyti Utenos turizmo informacijos centrui, kad kuo daugiau žmonių galėtų susipažinti su E. Šimkūnaitės gyvenimu ir veikla.

Renginio akimirkos.

Maršruto ,,Eugenijos Šimkūnaitės atminimo takais" pristatymas.

Verslumo konkursas jaunimui

Š. m. kovo 29 d. Elektroninio mokymo centro Konferencijų salėje organizuojamas verslumą skatinantis renginys ,,Pa...

Skaityti plačiau

Pažintis su išmaniais daiktų interneto sprendimais

Kovo 20 d. Utenos kolegijos Informacinių sistemų inžinerijos ir Automatinio valdymo sistemų studijų programų studentai,...

Skaityti plačiau

Tarptautinio tinklo plėtra Liepojos universitete

Kovo 14-17 d. dr. V. Bartkutė-Norkūnienė, dr. J. Urbonienė, dr. L. Kairiūkštis ir I. Kepalaitė dalyvavo Liepojos...

Skaityti plačiau

Kolegijos bendruomenei ir miesto visuomenei

Š. m. kovo 24 d. 10.00 val. maloniai kviečiame į renginį „Utenos kolegija – Alma Mater regione. Susit...

Skaityti plačiau