Stiprinamas bendradarbiavimas su Utenos regiono įmonėmis

Stiprinamas bendradarbiavimas su Utenos regiono įmonėmis

2023-03-03 12:14:37

Kovo 2 d. Verslo ir technologijų fakulteto dekanė dr. Vaida Bartkutė-Norkūnienė ir fakulteto specialistė studijoms, pavaduojanti praktikų vadovę, Aušra Lankauskienė lankėsi Visagine įsikūrusiose įmonėse: UAB „Intersurgical“, UAB „Visagino linija“, VĮ Ignalinos atominėje elektrinėje.

Vienoje iš medicininių kvėpavimo sistemų gamybos lyderių Europoje - UAB „Intersurgical“ Visagino filiale jos susitiko su personalo skyriaus darbuotoja, bendravo su įmonėje dirbančiais kolegijos studentais, susipažino su įmonės veikla.

UAB „Visagino linija“ vyko susitikimas su personalo skyriaus atstovais ir technikos inžinieriumi, įmonės darbuotojai viešnias supažindino su įmonės gamybos procesais. Fakulteto atstoves nustebino robotų gausa, kurie akimirksniu gaminamus baldus nudažo, išdžiovina ir padeda supakuoti.

Ignalinos atominėje elektrinėje taip pat vyko susitikimas su personalo skyriaus atstovėmis.

Visose įmonėse vykusiose diskusijose pagrindinis klausimas buvo inžinerinių-techninių sričių darbuotojų įmonėse trūkumas. Diskusijoje aptartas bendradarbiavimo stiprinimo klausimas, galimos bendros veiklos priimant studentus praktikai, pažintinėms paskaitoms, teikiant temas baigiamiesiems darbams, siūlymus studijų programos tobulinimui, dalyvaujant baigiamųjų darbų gynimuose ir t. t.

Kovo 28 d. įmonių atstovai dalyvaus fakultete organizuojamame susitikime, kuriame dar išsamiau bus sprendžiamas studentų pritraukimo į inžinerines, technologines studijų kryptis klausimas.

Vizitų akimirkos.

Verslumo konkursas jaunimui

Š. m. kovo 29 d. Elektroninio mokymo centro Konferencijų salėje organizuojamas verslumą skatinantis renginys ,,Pa...

Skaityti plačiau

Pažintis su išmaniais daiktų interneto sprendimais

Kovo 20 d. Utenos kolegijos Informacinių sistemų inžinerijos ir Automatinio valdymo sistemų studijų programų studentai,...

Skaityti plačiau

Tarptautinio tinklo plėtra Liepojos universitete

Kovo 14-17 d. dr. V. Bartkutė-Norkūnienė, dr. J. Urbonienė, dr. L. Kairiūkštis ir I. Kepalaitė dalyvavo Liepojos...

Skaityti plačiau

Kolegijos bendruomenei ir miesto visuomenei

Š. m. kovo 24 d. 10.00 val. maloniai kviečiame į renginį „Utenos kolegija – Alma Mater regione. Susit...

Skaityti plačiau