Erasmus+ tarptautinė savaitė Balstogės technologijų universitete

Erasmus+ tarptautinė savaitė Balstogės technologijų universitete

2022-12-14 11:42:32

Gruodžio 12-16 dienomis Verslo ir technologijų fakulteto dėstytojos dr. Rūta Meištė, dr. Sandra Jakštienė, Rūta Puidokaitė-Savickienė, Nijolė Pakalnienė ir Giedrė Kosteckienė dalyvauja Erasmus+ tarptautinėje savaitėje Balstogės technologijų universitete, Lenkijoje.

Tarptautinės savaitės dalyviai iš Lietuvos, Brazilijos, Mauricijaus, Gvatemalos, Kirgizijos, Uzbekijos, Urugvajaus, Kosta Rikos, Kinijos, Ispanijos, Belgijos, Malaizijos, Albanijos ir Lenkijos pristato savo šalis, kultūrą, atstovaujamas institucijas, vaišina įvairiais skanėstais. Utenos kolegijos atstovės supažindino su Lietuva, papasakojo apie kolegijos veiklą ir įgyvendinamas studijų programas, kvietė paragauti lietuviško šakočio ir kitų gardumynų.

Dėstytojos vizito metu skaito paskaitas studentams, dalinasi patirtimi su Balstogės technologijų universiteto ir kitų šalių mokymo institucijų dėstytojais.

Vizito akimirkos.

Respublikinė mokslinė-praktinė konferencija

2024 m. kovo 14 d. Utenos kolegijoje organizuojama respublikinė mokslinė-praktinė konferencija „Krizių centrų, tei...

Skaityti plačiau

Seminaras, skirtas praktikos mentoriams

Rengiant būsimus specialistus svarbus vaidmuo tenka praktikos mokytojams. Jų kompetencija sąlygoja būsimo specialisto ve...

Skaityti plačiau

Tartu Sveikatos priežiūros kolegijos komandos vizitas

Vasario 13 d. Utenos kolegijos Medicinos fakultete lankėsi Tartu Sveikatos priežiūros kolegijos (Tartu Health Care Colle...

Skaityti plačiau

Valstybės atkūrimo diena

Miela kolegijos bendruomene! Nuoširdžiai sveikinu su visų mūsų švente – Vasario 16-ąja. Tegul &sc...

Skaityti plačiau