Aptartos bendradarbiavimo galimybės

Aptartos bendradarbiavimo galimybės

2022-11-24 16:08:15

Lapkričio 23 d. Utenos kolegijoje lankėsi AB ,,Žemaitijos pienas"  vyr. personalo ugdymo vadybininkė  Kristina Sutkienė ir  karjeros ir ugdymo koordinatorė Neringa Bekerienė.

Viešnios susitiko su kolegijos Karjeros ir komunikacijos skyriaus vedėja Vaida Steponėnienė ir Inžinerijos ir technologijų katedros vedėja Gražina Stasiulioniene.

AB ,,Žemaitijos pienas"  atstovės supažindino su bendrovės veikla bei darbuotojų karjeros ugdymu, studentų praktikų ir įdarbinimo galimybėmis. Bendrovėje laukiami maisto produktų technologai, automatinio valdymo sistemų inžinieriai, informacinių sistemų inžinieriai, verslo vadybininkai ir kiti specialistai.  

Susitikimo dalyvės pastebėjo, kad bendradarbiavimas tarp abiejų institucijų ypač bus naudingas minėtas specialybes studijuojantiems studentams, kurie realiai galės susipažinti su AB ,,Žemaitijos pienas"  veiklos procesų organizavimu, bendrovės padaliniais ir atlikti praktikas, o po studijų ir  / ar įsidarbinti. Bendrovės darbuotojams būtų aktualūs kvalifikacijos kėlimo kursai, seminarai, mokslo taikomoji veika.

Numatomą bendradarbiavimą tarp Utenos kolegijos ir AB ,,Žemaitijos pienas" nutarta įforminti sutartimi.

Paskirta E. Šimkūnaitės vardo stipendija

Eugenijos Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondas kartu su Utenos „Rotary“ klubu įsteigė E. Šim...

Skaityti plačiau

Pirmasis naujos kadencijos Tarybos posėdis

2022 m. lapkričio 18 d. įvyko pirmasis naujos kadencijos Utenos kolegijos tarybos posėdis.  Kolegijos akademinės ta...

Skaityti plačiau

Suaugusiųjų mokymosi savaitė

Utenos kolegija kartu su Lietuvos saugusiųjų švietimo asociacija kviečia į 2022 Suaugusiųjų mokymosi savaitės&nbs...

Skaityti plačiau

Kolegijos tarybos posėdis

2022 m. lapkričio 18 d. 13.00 val. Karjeros centre vyks Utenos kolegijos tarybos posėdis. Posėdžio metu bus pristatyti...

Skaityti plačiau