Studentų ir dėstytojų vizitas aukštųjų technologijų įmonėje

Studentų ir dėstytojų vizitas aukštųjų technologijų įmonėje

2022-11-17 08:21:37

Lapkričio 16 d. Buhalterinės apskaitos, Informacinių sistemų inžinerijos, Verslo vadybos ir inovacijų bei Transporto ir logistikos verslo studijų programų nuolatinių studijų studentai, fakulteto dekanė dr. V. Bartkutė-Narkūnienė, Verslo ir viešosios vadybos katedros vedėja J. Aksomitienė, Elektroninio mokymo centro vadovė dr. J. Urbonienė, dėstytojos dr. S. Jakštienė, dr. R. Meištė,  R. Puidokaitė – Savickienė ir N. Pakalnienė viešėjo vienoje garsiausių Lietuvoje aukštųjų technologijų bendrovių „Teltonikos“ įmonių grupės įmonėje Networks Kaune.

„Teltonikos“ įmonių grupė siūlo sprendimą – pirmąsias Lietuvoje IoT (Daiktų interneto) ir B2B (Business to Business)  akademijas, kuriose studentai gali ne tik atlikti studijų praktikas, bet ir prisijungti prie nemokamo mokymų ciklo ir tapti tikrais įmonės specialistais. Šiuo metu įmonių grupėje veikia jau trys B2B pardavimų akademijos ir trys IoT  akademijos. Studentai, pasiekę ypač gerų rezultatų „Teltonikos“ IoT arba B2B akademijoje ir sėkmingai ją baigę, gauna pasiūlymą tęsti savo karjerą vienoje iš „Teltonikos“ įmonių ir prisidėti prie aukštųjų technologijų vystymo Lietuvoje.

Vizito metu B2B akademijos Kaune vadovas Darius Matulionis studentams ir dėstytojoms pristatė pačia įmonę, jos veikimo principus, pardavimų rinkas visame pasaulyje. Vadybinio darbo patirtimi dalijosi verslo vystymo koordinatorius Afrikos regionui Andrius Brusokas. Susitikimo metu  studentai pagal Adizes metodologiją kartu su įmonės atstovais nupiešė pardavimų vadybininko, logisto, apskaitos specialisto, inžinieriaus ir įmonės vadovo asmeninių savybių, reikalingų užimti šias pareigas, profilį.

Tarp įmonės ir kolegijos atstovų vyko aktyvios diskusijas, buvo dalinamasi patirtimi ir nubrėžtos aiškios bendradarbiavimo galimybės.

Vizito akimirkos

Aptartos bendradarbiavimo galimybės

Lapkričio 23 d. Utenos kolegijoje lankėsi AB ,,Žemaitijos pienas"  vyr. personalo ugdymo vadybininkė  Kri...

Skaityti plačiau

Paskirta E. Šimkūnaitės vardo stipendija

Eugenijos Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondas kartu su Utenos „Rotary“ klubu įsteigė E. Šim...

Skaityti plačiau

Pirmasis naujos kadencijos Tarybos posėdis

2022 m. lapkričio 18 d. įvyko pirmasis naujos kadencijos Utenos kolegijos tarybos posėdis.  Kolegijos akademinės ta...

Skaityti plačiau

Suaugusiųjų mokymosi savaitė

Utenos kolegija kartu su Lietuvos saugusiųjų švietimo asociacija kviečia į 2022 Suaugusiųjų mokymosi savaitės&nbs...

Skaityti plačiau