Tarptautinė projektų valdymo diena

Tarptautinė projektų valdymo diena

2022-11-04 11:58:42

Pirmą lapkričio mėnesio ketvirtadienį minima Tarptautinė projektų valdymo diena. Ja siekiama paskatinti viso pasaulio organizacijas įgyvendinti naujus bei plačiau pristatyti sėkmingus projektus  ir pasidalinti jų rezultatais.

Ši diena – tai ir projektų vadovų profesinė diena, visos projekto komandos šventė. Utenos kolegija kiekvienais metais vykdo grupę įvairių sričių nacionalinių ir tarptautinių projektų ir turi sufomavusi  projektų kūrimo bei vykdymo komandą. Akademinė bendruomenė bei kiti darbuotojai dalyvauja savo ir kitų organizacijų vykdomuose projektuose. Projektų valdymo pagrindų mokosi daugumos inžinerinių ir vadybinių studijų programų studentai.

Lapkričio 3 d., Tarptautinės projektų valdymo dienos proga, į  virtualų Utenos kolegijos renginį pasidalinti projektinės veiklos patirtimi, pasidžiaugti nuveiktais darbais susirinko kolegijos, kitų institucijų atstovai.

Renginio dalyvius pasveikino Utenos kolegijos direktorius doc. dr. Raimundas Čepukas, Utenos rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Romualda Serbentienė,   Utenos švietimo centro direktorė Vitalija Bujanauskienė. Viešnios pristatė Utenos gyventojams, moksleiviams skirtus  įgyvendinamus projektus: Utenos raj. vietinio susisiekimo viešojo transporto priemonių parko atnaujinimo, Utenos apšvietimo modernizavimo projektą, Utenos regioninio STEAM atviros prieigos centro įkūrimo projektą.

Utenos kolegijos projektus, ugdančius studentų mokslines kompetencijas ir pilietiškumą, pristatė Verslo ir technologijų fakulteto docentė dr. Ramutė Narkūnienė kartu su Turizmo ir viešbučių administravimo studijų programos studente Ugne Šinkūnaite ir docentė dr. Sandra Jakštienė.

Tarptautinių ryšių skyriaus specialistas Deividas Kurlavičius papasakojo apie tris Erasmus+ programos finansuotus projektus, skirtus slaugos specialistų inovatyvių mokymo metodų kūrimui ir taikymui studijose.

Projektų valdymo skyriaus projektų koordinatorė Dalia Stunžėnienė supažindino su projektu,  kurio metu ukrainiečiai studentai mokosi lietuvių kalbos, dalyvaudami išvykose ir edukacijose iš arčiau susipažįsta su Lietuvos kultūra.

Projektą ,,Modernios technologinių ir inžinerinių studijų bei e. mokymo(si) bazės sukūrimas, atliepiant Utenos regiono poreikius” pristatė Projektų valdymo skyriaus vedėja Aurelija Pelenienė.

Renginio akimirkos

Aptartos bendradarbiavimo galimybės

Lapkričio 23 d. Utenos kolegijoje lankėsi AB ,,Žemaitijos pienas"  vyr. personalo ugdymo vadybininkė  Kri...

Skaityti plačiau

Paskirta E. Šimkūnaitės vardo stipendija

Eugenijos Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondas kartu su Utenos „Rotary“ klubu įsteigė E. Šim...

Skaityti plačiau

Pirmasis naujos kadencijos Tarybos posėdis

2022 m. lapkričio 18 d. įvyko pirmasis naujos kadencijos Utenos kolegijos tarybos posėdis.  Kolegijos akademinės ta...

Skaityti plačiau

Suaugusiųjų mokymosi savaitė

Utenos kolegija kartu su Lietuvos saugusiųjų švietimo asociacija kviečia į 2022 Suaugusiųjų mokymosi savaitės&nbs...

Skaityti plačiau