Lietuvos kolegijų matematikos dėstytojų asociacijos konferencija

Lietuvos kolegijų matematikos dėstytojų asociacijos konferencija

2022-09-22 12:52:23

Rugsėjo 19 d. dr. Vaida Bartkutė-Norkūnienė ir lektorė Aušra Lankauskienė dalyvavo Lietuvos kolegijų matematikos dėstytojų asociacijos tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje, kuri vyko Šiaulių valstybinėje kolegijoje.

Konferencijoje prof. habil. dr. Rimas Norvaiša iš Vilniaus universiteto skaitė pranešimą „Matematinis samprotavimas mokantis matematikos kolegijoje“.

Žaidybinimo pavyzdžius matematikos paskaitose pranešime „Using LimStorm Game for Teaching the Concept of Limit“ pristatė dr. Szilvia Szilágyi (University of Miskolc, Hungary) ir dr. Ingrida Vaičiulytė (Šiaulių valstybinė kolegija) bei  dr. Attila Körei (University of Miskolc, Hungary; pranešimas „Teaching Parametric Curves with LEGO Gears“).

Matematikos valstybinio egzamino rezultatų išsamią analizę pristatė Lietuvos matematikos mokytojų asociacijos prezidentas Antanas Apynis.

Apie diskrečiosios matematikos dėstymą taikant informacines technologijas kalbėjo Birutė Ragalytė ir Alma Paukštienė iš Panevėžio kolegijos.

Matematikos taikymą inžinerinėse ir informatikos mokslų studijose Vilniaus kolegijoje pristatė dr. Laura Gžegoževskė ir Jolita Vasaitienė.

Kaip vyksta socialinės interakcijos nuotoliniame matematikos dalyko mokyme(si), papasakojo dr. Zita Baužienė ir Janina Morkūnienė iš Kauno kolegijos.

Apie statistinių skaičiavimų patirties įsivertinimą naudojant refleksiją kalbėjo dr. Vilma Morkūnienė (Kauno kolegija).

Konferenciją užbaigė dr. Audronė Rimkevičienė iš Šiaulių valstybinės kolegijos pranešimu „Studentų įtraukties į matematikos paskaitą aspektai“.

Konferencijoje vykusių diskusijų metu nuspręsta aktyviai dalyvauti diskutuojant ir rengiant matematikos mokymo programas mokyklose, vadovėlių recenzavimo procedūrose ir pan. Asociacijos nariai vieningai pritarė, kad pavasarį ataskaitinė rinkiminė asociacijos konferencija vyktų Utenos kolegijoje.

Konferencijos akimirkos

Konkursas E. Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondo stipendijai gauti

Konkurse gali dalyvauti Utenos kolegijos geriausiai besimokantys, visuomeniškai aktyvūs, taikomojoje mokslinėje v...

Skaityti plačiau

Šaukiamas akademinės bendruomenės susirinkimas

Dėmesio! Utenos kolegijos Akademinė taryba 2022 m. spalio 11 d. 13 val. šaukia akademinės bendruomenės susirinkim...

Skaityti plačiau

Europos judumo savaitės renginys

Rugsėjo 21 d. Verslo ir technologijų fakultete renginys ,,Judėk laisviau"  Europos judumo savaitei paminėti sukviet...

Skaityti plačiau

Kviečiame dalyvauti PROFADIENYJE

Ieškančius unikalių patirčių profesinėje srityje kviečiame dalyvauti PROFADIENYJE. Jau aštuntą kartą viso...

Skaityti plačiau