utenos-kolegija.lt

Erasmus+ mokymosi vizitas Liepojos universitete

Erasmus+ mokymosi vizitas Liepojos universitete

Gegužės 9-12 d. direktoriaus pavaduotoja studijoms ir mokslui dr. Vitalija Bartuševičienė, Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Rūta Jurgelionienė, Buhalterinės apskaitos ir finansų skyriaus vyriausioji buhalterė Jurgita Banytė-Pilkauskienė, Medicinos fakulteto dekanė Danguolė Šakalytė ir Verslo ir technologijų fakulteto dekanė dr. Vaida Bartkutė-Norkūnienė Erasmus+ mokymosi vizito metu dalyvauja Liepojos universiteto tarptautinėje Ersmus+ savaitėje (Latvija). Tarptautinėje savaitėje dalyvauja mokymo institucijų atstovai iš Meksikos, Dominikos Respublikos, Lenkijos, Turkijos, Bulgarijos, Maltos, Uzbekistano ir Lietuvos. 

Kolegijos atstovės su Liepojos universiteto atstovais aptarė studentų mobilumo klausimus, Erasmus+ praktikų galimybes, dėstytojų mainus inžinerinėse ir technologinėse studijų programose, bendradarbiavimo galimybes socialinio darbo studijų programos rėmuose.

Šis vizitas - tai puiki proga užmegzti  naujus tarptautinius ryšius, plėtoti tarptautinių partnerių tinklą, dalyvauti paskaitose ir palyginti, ką kiekvienas darome savo mokymo institucijose, savo šalyje, pasidalinti savo ir perimti kitų gerąsias patirtis. 

Vizito akimirkos.