utenos-kolegija.lt

Tarptautinis bendradarbiavimas Verslo ir technologijų fakultete

Tarptautinis bendradarbiavimas Verslo ir technologijų fakultete
Nors pandemija nesitraukia, tačiau Verslo ir technologijų fakultete saugiai ir  aktyviai vykdomi tarptautiniai mainai pagal Erasmus+ mainų programą, dalinamasi patirtimi ir žiniomis su studentais, kolegomis.
  • Rugsėjo 28 d. fakultete lankėsi dėstytojai Olegs Nikolajevs ir Selga Eglite iš Rygos teisės kolegijos (nuotrauka). Dėstytoja Selga skaitė paskaitas pirmo kurso Verslo vadybos ir inovacijų, Buhalterinės apskaitos ir Transporto ir logistikos verslo studentams "Five Benefits of Studying Business Management" . Studentai, dalyvavę tiek realioje paskaitoje auditorijoje, tiek ir prisijungę iš namų, turėjo puikią galimybę pabendrauti su dėstytoja anglų kalba.
  • Rugsėjo 28-29 d. Verslo ir technologijų fakulteto dėstytojai Silvija Vidžiūnienė, Aušra Lanakauskienė, Vigandas Leleiva ir Gražina Stasiulionienė (nuotrauka) lankėsi Rezeknės technologijų akademijos Ekonomikos ir vadybos fakultete (Latvija). Vizito metu aptartas tarptautinis bendradarbiavimas Buhalterinės apskaitos studijų programoje, galimos paskaitos akademijos studentams, o taip pat akademijos dėstytojų paskaitos kolegijos studentams. Taip pat pasidalinta dokumentų tvarkymo ir archyvavimo, darbo nuotoliniu būdu patirtimi, aptartos bendravimo su studentais priemonės. Gražina Stasiulionienė bendravo su Maisto technologijos studijų programos studentais ir dėstytojais, dirbančiais šioje studijų programoje.  Aptartos  bendrų veiklų perspektyvos šioje studijų programoje.
  • Spalio 7-8 d. planuojamas fakulteto Teisės katedros dėstytojų vizitas į Rygos teisės kolegiją. Vizito metu dėstytojai skaitys paskaitas pirmo kurso Teisės studijų programos studentams ir dalyvaus diskusijoje dėl Rygos teisės kolegijoje pradedamos vykdyti naujos studijų programos "Kibernetinis saugumas ir duomenų apsauga".