utenos-kolegija.lt

Vyksta tiesioginis priėmimas į laisvas studijų vietas

Vyksta tiesioginis priėmimas į laisvas studijų vietas

Nepavyko įstoti į kolegiją? Kviečiame dalyvauti tiesioginiame priėmime ir pasinaudoti paskutine galimybe tapti mūsų studentu. Tiesioginio priėmimo metu galima pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamas laisvas studijų vietas.

Priėmimas sustabdytas į BENDROSIOS PRAKTIKOS SLAUGOS, KINEZITERAPIJOS, BURNOS HIGIENOS ir DANTŲ TECHNOLOGIJOS studijų programas. Į kitas studijų programas laisvų vietų dar yra, ir prašymai priimami.

Stojantiems į valstybės nefinansuojamas vietas reikia būti išlaikius bent vieną valstybinį brandos egzaminą, jei vidurinis išsilavinimas įgytas 2018, 2019, 2020 ar 2021 m. (jei vidurinis išsilavinimas įgytas anksčiau, pakanka turėti brandos atestatą).

Konkursinis stojamasis balas yra 2,5.

Tiesioginio priėmimo metu galima stoti ir į aukštesnį kursą. Reikalingi dokumentai ir kita informacija yra čia.

Tiesioginio priėmimo procedūros ir tvarka:

 • Stojantysis el. pašto adresu priemimas@utenos-kolegija.lt atsiunčia brandos atestato, profesinio mokymo diplomo, kitų išsilavinimo dokumentų, bei dokumentų, įrodančių teisę į papildomų balų skyrimą, kopijas, asmens dokumento (skenuotas arba kokybiškai fotografuotas), laiške nurodydamas, į kokią studijų programą ketina stoti, bei užpildytą prašymo formą.
 • Priėmimo tarnyba suskaičiuoja stojamąjį konkursinį balą ir informuoja stojantįjį apie įstojimo galimybę.
 • Su atrinktais kandidatais sudaromos studijų sutartys.

Sutartys gali būti popierinės arba elektroninės:

 • Popierinės sutartys pasirašomos atvykus į priėmimo tarnybą (Maironio g. 7, Utena; biblioteka, I aukštas). Kartu reikia pateikti ir išsilavinimo dokumentų bei asmens dokumento kopijas, pasiekimus, už kuriuos buvo suteikti papildomi balai, įrodančių dokumentų kopijas. Kopijos  daromos ir kolegijoje.
 • Elektroninės sutartys pasirašomos elektroniniu ar mobiliu parašu arba pasirašomos ranka ir nuskenuojamos.

Pasirašant studijų sutartį, reikia sumokėti 35 Eur įmoką registracijos  ir pateikti priėmimo tarnybai atlikto mokėjimo įrodymą (el. paštu arba gyvai).

Priimtieji į kolegijos valstybės nefinansuojamas studijų vietas pirmą studijų įmoką (už pirmą semestrą, kaina – prie kiekvienos studijų programos turi sumokėti ne vėliau kaip iki rugsėjo 20 d. Pakviestieji, kurie norėtų pirmą studijų įmoką (už pirmą semestrą) ar kitas studijų įmokas mokėti dalimis ar atidėti mokėjimus, turi kreiptis į buhalteriją el. p. irma@utenos-kolegija.lt.

Registracijos įmoka ir pirma studijų įmoka gali būti sumokėta šiais būdais:

 • grynais pinigais kolegijoje;
 • internetu į Utenos kolegijos sąskaitą:

  Banko pavadinimas AB bankas „Swedbank“
  Banko kodas 73000
  Sąskaitos Nr. LT96 7300 0100 0260 7628
  Įmokos gavėjas Utenos kolegija
  Įmonės kodas 111965850
  Įmokos pavadinimas Registracijos įmoka / Pirmoji studijų įmoka
  Studento vardas, pavardė
  Mokėtojo asmens kodas įrašyti stojančiojo asmens kodą

Studentai turi galimybę gauti valstybės remiamas paskolas ir kitas Valstybinio studijų fondo paslaugas.

Priimtieji į nuolatines studijas dėl reikalingo bendrabučio turi registruotis čia.

Stojančiuosius konsultuojame telefonais (8 687) 82516; (8 679) 07743; (8 618) 26044; el. paštu priemimas@utenos-kolegija.lt.