utenos-kolegija.lt

Tiesioginis priėmimas į Utenos kolegiją jau vyksta

Tiesioginis priėmimas į Utenos kolegiją jau vyksta

Tiesioginis priėmimas prasideda gegužės 10 d. Tiesioginio priėmimo metu galima pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamas studijų vietas.

Stojantiems į valstybės nefinansuojamas vietas reikia būti išlaikius bent vieną valstybinį brandos egzaminą, jei vidurinis išsilavinimas įgytas 2018, 2019, 2020 ar 2021 m. (jei vidurinis išsilavinimas įgytas anksčiau, pakanka turėti brandos atestatą).

Konkursinis stojamasis balas yra 2,5.

Tiesioginio priėmimo procedūros ir tvarka:

  • Stojantysis el. pašto adresu priemimas@utenos-kolegija.lt atsiunčia brandos atestato, profesinio mokymo diplomo, kitų išsilavinimo dokumentų, bei dokumentų, įrodančių teisę į papildomų balų skyrimą, kopijas (skenuotas arba kokybiškai fotografuotas), laiške nurodydamas, į kokią studijų programą ketina stoti.
  • Priėmimo tarnyba suskaičiuoja stojamąjį konkursinį balą ir informuoja stojantįjį apie įstojimo galimybę.
  • Su atrinktais kandidatais sudaromos studijų sutartys.

Sutartys gali būti popierinės arba elektroninės:

  • Popierinės sutartys pasirašomos atvykus į priėmimo tarnybą (Maironio g. 7, Utena; 31 kabinetas). Kartu reikia pateikti ir išsilavinimo dokumentų bei asmens dokumento kopijas, pasiekimus, už kuriuos buvo suteikti papildomi balai, įrodančių dokumentų kopijas.
  • Elektroninės sutartys pasirašomos elektroniniu ar mobiliu parašu arba pasirašomos ranka ir nuskenuojamos.

Pasirašant studijų sutartį, reikia sumokėti Kolegijai registracijos įmoką ir pateikti priėmimo tarnybai atlikto mokėjimo įrodymą.

Dėmesio: Karantino laikotarpiu pasirašomos tik elektroninės sutartys.

Visa informacija apie studijų programas, studijų kainas, įmokas ir kt.  https://www.utenos-kolegija.lt/stojantiesiems/priemimas

Stojančiuosius konsultuojame telefonais: 8-687 82 516 8 679 07743; 8 618 26044; el. paštu priemimas@utenos-kolegija.lt