Verslumo ugdymo klubas

Klubo logotipas

Verslumo ugdymo klubas – tai savanoriška organizacija, skirta ugdyti verslumo gebėjimus ir stiprinti praktinius įgūdžius, siekiant prisidėti prie verslios asmenybės formavimo ir verslo idėjų kūrimo bei realizavimo skatinimo. Tai erdvė jaunimo saviraiškai, iniciatyvai ir ugdymuisi.

Dalyvaudami klubo veikloje studentai turi galimybę ugdytis verslumo praktinius įgūdžius plėtojant Utenos kolegijoje veikiančių Verslo praktinio mokymo firmų „Interjeras“ ir „Siluetas“ veiklą, generuoti ir įforminti asmenines verslo idėjas, konsultuoti(s) verslo idėjų realizavimo klausimais, dalyvauti susitikimuose su patirtį turinčiais verslininkais, verslumą skatinančių organizacijų atstovais. Turi galimybę stiprinti įgūdžius dirbti komandoje, įgyjant bendradarbiavimo ir atsakomybės pasidalijimo, lyderystės ir kūrybiškumo gebėjimus. Savo verslumo žinias, kompetencijas ir įgūdžius gali demonstruoti įvairiuose Lietuvoje ir užsienyje rengiamuose konkursuose, mugėse, seminaruose ir konferencijose.

2014 m. vasario 18 d. Utenos kolegijos direktorato posėdyje buvo pritarta Elektroninio mokymo centro vadovės V. Bartkutės-Norkūnienės idėjai sukurti kolegijoje Verslumo ugdymo klubą, vienijantį iniciatyvius ir aktyvius studentus, norinčius išmokti būti versliais, turinčius verslo idėjų ir svajojančių jas paversti realybe.

2014 spalio 23 d. Verslumo ugdymo klubo narių susirinkimo protokolu Nr. 1 buvo patvirtinti Verslumo ugdymo klubo nuostatai ir išrinkta klubo Taryba 1-iems metams:

 • Tarybos pirmininkė VV-13 gr. studentė E. Šližytė, 
 • Tarybos nariai: J. Muraškaitė (VV-13 gr.), L. Širvinskaitė (TV-13 gr.), V. Čeplinskas (MPT-14 gr.) ir K. Vaičekauskas (MPT-14 gr.),
 • viešųjų ryšių atstovė L. Širvinskaitė (TV-13 gr.), 
 • finansininkas savanoriškiems įnašams BA-14 gr. studentas M. Raginis,
 • klubo Facebook administratorius IST-14 gr. studentas V. Kiaušas.

Verslumo ugdymo klubo nariai numatė veiklas 2014/2015 m.m.:

 • dalyvauti studentų iniciatyvų projektų teikime ir teikti projektą;
 • pasikviesti verslo atstovų pasidalinti verslo steigimo ir vystymo patirtimi;
 • suplanuoti ir nuvykti į AB Swedbank“ ir pinigų muziejų Vilniuje;
 • apsilankyti verslo įmonėse;
 • nuvykti į kitų švietimo ar verslo organizacijų verslumo ugdymo klubus ir/ar pasikviesti juos į Utenos kolegiją;
 • suformuoti komandą iš verslo ugdymo klubo narių ir sudalyvauti Verslo dienų renginyje;
 • dalyvauti įvairiuose savanorystės projektuose.

Klubo nuostatus rasite čia.

Jei dar nesate klubo narys ir norite įsijungti į Verslumo ugdymo klubo veiklą, kviečiame užpildyti registracijos anketą.

Verslumo ugdymo klubo Facebook nuoroda.

Verslumo ugdymo klubo buveinė: Utenos kolegija, Maironio g. 18, 902 aud. LT – 28143, Utena.

Verslumo ugdymo klubo koordinatorė: lektorė, VPMF Siluetas koordinatorė Rasa Bražulienė (el. paštas: brazuliene@gmail.com)

Verslumo ugdymo klubo veikla:

Verslumo ugdymo klube svečiavosi ir sėkmės veikloje linkėjo prof. dr. Gintautas Bužinskas, VTF dekanė doc. R. Bagdonavičienė, VIC direktorė I. Šeršniova bei jaunieji Utenos verslininkai.

Verslumo ugdymo klube viešėjo Utenos r. savivaldybės Ekonominės plėtros ir projektų valdymo skyriaus vedėjas A. Gildutis ir Utenos savivaldybės tarybos nariu bei Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos valdybos narys, Utenos skyriaus pirmininkas V. Lankauskas.

Verslumo ugdymo klube patvirtinti klubo nuostatai ir šiltai priimtas AB „Umega“ dažymo ir surinkimo padalinio vadovas ir kaimo turizmo sodybos „Aido ir Vido sodyba“ savininkas A. Jakučionis.

Meduolio dieną klubo nariai savanoriavo, padėdami marginti meduolius globos namų auklėtiniams kepyklėlėje ,,Vanilinis dangus".

Daugiau nei 120 studentų susitiko su verslo praktikais netradiciniame verslumo renginyje PROFADIENIS Vilniuje. Pirmąją atranką praėjo ir respublikiniame konkurse su komanda dalyvavo klubiečiai R. Ambrasas (TV-14 gr.) ir M. Raginis (BA-14 gr.).

Klubo nariai iš TV-13 gr. ir VV 13 gr. dalyvavo išvykoje į UAB „Vilniaus viešasis transportas“ ir susipažino su viešojo transporto sektoriaus vadybos ypatumais.

Klubo nariai R. Ambrasas, J. Paliakauskaitė ir S. Stankevičiūtė dalyvavo tarptautinėje Verslo praktinių firmų mugėje Čekijoje, Olomouc mieste ir atstovavo VPMF Siluetas. Delegacija iš Čekijos grįžo darbingai nusiteikusi ir su laimėjimais: Siluetas nominuotas sidabriniais apdovanojimais už geriausią firmą ir už firmos įvaizdį, o studentė Sandra Stankevičiūtė įvertinta III-ąja vieta kaip geriausia firmos vadybininkė: http://www.olomouc.eu/aktualni-informace/aktuality/17008, http://www.mvso.cz/veletrh-fiktivnich-firem-na-mvso-n270.html

Kviečiame prisijungti prie klubo veiklų!!!