Renginiai

Studentų verslumą skatinantys renginiai „VERSLO AVENIU“. Konferencija- diskusija „Verslauju drąsiai “

2018-11-06 09:38 - 15:00
UAB „Roris ir Ko“, Baleliai, Ukmergės r.

Aprašymas

VERSLO AVENIU

Renginių data: 2018 m. lapkričio 6-7 d.

Renginių vieta: UAB „Roris ir Ko“, Baleliai, Ukmergės raj.

Renginius iš dalies finansuoja LR Švietimo ir mokslo ministerija

PROGRAMA

2018 m. lapkričio 6 d. 10.00 – 15.00 val.  Konferencija- diskusija „Verslauju drąsiai “.

Konferencija skirta verslumo ugdymo formaliajame ir neformaliajame švietime aktualijoms nagrinėti. Šioje konferencijoje ypatingas dėmesys skiriamas jaunam verslui - startuoliams. Plenariniame posėdyje pranešimus skaitys ir jaunus žmones motyvuos kurti verslą sėkmingai veikiančių startuolių įkūrėjai.  Akademinės bendruomenės  atstovai (pedagogai, studentai, moksleiviai) konferencijoje dalinsis patirtimi ir laimėjimais ugdant verslumo gebėjimus. Konferencijos sekcijose verslo atstovai organizuos diskusijas jaunimui ir verslui aktualiais klausimais.

2018 m. lapkričio 6 d. 16.00 -19.00 val. Edukacinė programa „Patyręs verslas - žvilgsnis iš vidaus“. Kailių ir odos salonas „Roris“

Konferencijos dalyviai susipažins su kailių ir odos gaminius gaminančios įmonės „Roris“ gamybos procesais, teikiamų paslaugų įvairove. Konferencijos dalyviams bus organizuojamos kūrybinės dirbtuvės įmonėje. Pirmąją dieną atvykę studentai ir moksleiviai turės puikią galimybę susipažinti tarpusavyje, pabendrauti su įmonės, kurios pristatymą turės rengti konkurso metu, atstovais ir kiek įmanoma daugiau gauti papildomos informacijos, dar labiau išsiaiškinti apie įmonės vykdomą veiklą

2018 m. lapkričio 7 d. 10.00 -13.00 val. Konkursas studentams ir moksleiviams „Verslo renovacija - naujos idėjos“.

Institucijos, kuriose veikia IB, sudaro studentų/moksleivių komandas - po 3 studentus/moksleivius iš kiekvienos institucijos arba kiekvienos IB. Užduotis namų darbams bus siunčiama atskirai.

 Atvykę konkurso dalyviai atsitiktinai suskirstomi į komandas, kad kiekvienoje komandoje dalyviai būtų iš skirtingų IB. Visos komandos gauna vienodą užduotį - parengti įmonės, kurios informacinį paketą analizavo ir kurioje vyksta renginys, pristatymą su naujų idėjų pasiūla įmonės problemų sprendimui ir plėtrai. Tam skiriamos 3 val. Po skirto laiko kiekviena komanda sudarytai komisijai pristato parengtus pristatymus ir atsako į komisijos klausimus. Tokiu būdu išrenkama geriausiai, išradingiausiai ir išsamiausiai įmonę pristačiusi komanda. Nugalėtojų komandai prizą įsteigia įmonė.

Konkurso komisiją sudarys 7 nariai. Konkurso komisijos pirmininkas- verslo įmonės atstovas, kiti komisijos nariai: 2 įmonės, apie kurią rengiami pristatymai, atstovai, 1 Simulith centro, 1  LIBA asociacijos atstovas  ir 2 kiti verslo atstovai.

Konkurso nauda studentams/moksleiviams: 1) bendravimo ir bendradarbiavimo, komandinio darbo gebėjimų ugdymas, pasitelkiant kūrybiškumą, įžvalgumą ir gebėjimą rasti ir analizuoti informaciją;  2) susipažinimas su realiai veikiančia įmone, jos veiklos procesais.

Nauda įmonei:

1) Didžiausia nauda įmonei yra rinkos apžvalga ir tyrimas, kurį atliks konkurso dalyviai. Bus parengtas išsamus informacinis paketas apie įmonę. Įmonė turės puikią galimybę pasinaudoti dalyvių surinkta tyrimo medžiaga ir rezultatais, taip pat įžvalgomis.

2) Įmonės matomumas. Konkurso metu bus padaryta daug kokybiškų nuotraukų, renginys ir įmonė bus reklamuojama socialinėse platformose ir tinklalapyje.

3) Įmonės susitikimas su potencialiais praktikantais ar įmonės darbuotojais.

2018 m. lapkričio 7 d. 9.00 -10.30 val. Imitacinių bendrovių vadovų pasitarimas

2017 m. lapkričio 7 d. 11.00 -13.00 val. Praktinis seminaras Lietuvoje veikiančių Imitacinių bendrovių vadovams „Šiuolaikinė lyderystė“

Registracija į renginius iki spalio 30 d.: https://goo.gl/XvuTS6

RENGINIŲ PROGRAMA.

Kontaktai pasiteirauti: Jūratė Aksomitienė,  tel. Nr. 868723894, e. pašto adresas jurakso@gmail.com