utenos-kolegija.lt

Burnos higienos studijų programos studentams skirti renginiai

Burnos higienos studijų programos studentams skirti renginiai

Lapkričio 22-23 dienomis burnos higienos studijų programos studentams vyko renginiai, skirti Burnos ir dantų priežiūros katedros įkūrimo 25 – mečiui.

 Lapkričio 22 d. Lietuvos burnos higienistų draugijos pirmininkė Gitana Rėderienė Burnos higienos studijų programos studentams vedė seminarą apie probiotikų naudą. Studentai dėkojo lektorei už naudingą seminarą ir puikiai praleistą laiką diskutuojant profesiniais klausimais. Su Burnos higienos studijų programos komiteto pirmininke Viktorija Šimonėlyte gerb. Gitana Rėderienė aptarė tolimesnio bendradarbiavimo galimybes, rengiant burnos higienos specialistus.

Lapkričio 23 d. vyko Burnos higienos studijų programos trečio kurso studentų profesinio meistriškumo konkursas. Konkurse dalyvavo 10 studentų. Dalyviai turėjo imituoti įvairias klinikines situacijas: užtikrinti infekcijos kontrolę, surinkti instrumentus burnos higienos procedūrai, apibūdinti danties struktūrą ir išanalizuoti klinikinę situaciją bei suteikti informaciją pacientui.

Profesionaliausia burnos higieniste  pripažinta Jurgita Gaigalaitė, kuriai atiteko burnos priežiūros specialistų rengimui skirtų vadovėlių rinkinys, konkurso rėmėjų TePe ir Utenos kolegijos dovanos.  Antrosios ir trečiosios vietos laimėtojos – Rasa Antanavičiūtė ir Deimantė Šablinskaitė  apdovanotos vadovėliais  “Burnos higiena: teorija ir praktika” ir „Gydytojo odontologo padėjėjo: teorija ir praktika“ bei rėmėjų TePe ir Utenos kolegijos  dovanomis.

Prizinių vietų neužėmusiems studentams įteikti paguodos prizai: vadovėliai “Burnos higiena: teorija ir praktika”.

Nuoširdžiai noriu padėkoti Burnos higienos studijų programos komitetui: pirmininkei - asistentei Viktorijai Čepukienei, narėms: asistentei Juanai Barkauskienei, lektorei Justinai Pukaitei - už renginius ir studentų motyvavimą siekti profesinio tobulėjimo. O Tepe kompanijai ir jų atstovams Lietuvoje UAB Herba Humana - už renginio rėmimą ir gražų ilgametį bendradarbiavimą.

 Burnos ir dantų priežiūros katedros vedėja Danguolė Šakalytė

Konkurso akimirkos