utenos-kolegija.lt

Odontologinės priežiūros studijų programos trečio kurso studentų profesionalumo konkursas

Odontologinės priežiūros studijų programos trečio kurso studentų profesionalumo konkursas

Burnos ir dantų priežiūros katedra, minėdama 25 metų įkūrimo jubiliejų, organizavo jau tradiciniu tapusį  studentų profesinio meistriškumo konkursą trečio kurso Odontologinės priežiūros studijų programos studentams. 

Lapkričio 10 d. buvo išrinkti profesionaliausi  Odontologinės priežiūros studijų programos III kurso studentai. Konkurse dalyvavo 8 studijų programoje studijuojantys trečio kurso studentai. Dalyviai turėjo atlikti šešias užduotis, siekiant pademonstruoti gydytojo odontologo padėjėjo kompetencijas, tai yra instrumentų procedūrai surinkimas, medicininės dokumentacijos pildymas, infekcijos kontrolės užtikrinimas.

Profesionaliausia gydytojo odontologo padėjėja  pripažinta Lina Braziūnienė, kuriai atiteko burnos priežiūros specialistų rengimui skirtų vadovėlių rinkinys, TePe kompanijos dovanos.  Antrosios ir trečiosios vietos laimėtojai – Justina Viatkinaitė ir Tadas Morkūnas apdovanoti vadovėliais  bei TePe kompanijos dovanomis.

Prizinių vietų neužėmusioms studentėms įteikti paguodos prizai: vadovėliai „Gydytojo odontologo padėjėjo veikla: teorija ir praktika“ ir Utenos kolegijos dovanėlės.

Nuoširdžiai noriu padėkoti Odontologinės priežiūros studijų programos komitetui: pirmininkei lektorei Virginai Rudėnienei, narėms: lektorei Kristinai Gečiauskienei ir asistentei Rasai Kepalienei bei lektorei Justinai Pukaitei už nuostabias konkurso akimirkas ir studentų motyvavimą. O Tepe kompanijai ir jų atstovams Lietuvoje UAB Herba Humana - už renginio rėmimą ir gražų ilgametį bendradarbiavimą.

Burnos ir dantų priežiūros katedros vedėja Danguolė Šakalytė

Konkurso akimirkos