utenos-kolegija.lt

Pyragų diena - bendrystės ir dalijimosi diena

Pyragų diena - bendrystės ir dalijimosi diena

Jau antrus metus Utenos kolegijos bendruomenę prie gardžiai kvepiančių skanėstų stalo suburia Pyragų diena ir jos organizatoriai - doc. Ramutė Narkūnienė ir būsimieji turizmo specialistai.

Pyragus gerumo, šilumos ir dalinimosi akcijai, kuri vyko spalio 7 dieną Mokomajame svetingumo centre, kepė kolegijos administracijos darbuotojai, dėstytojai, Turizmo ir viešbučių administravimo studijų programos TA-14 grupės, Verslumo ugdymo klubo bei VPMF "Interjeras" (Maisto produktų technologijos studijų programos) studentai.

Pyragų dienos akcijos dalyviai ne tik vaišinosi kepiniais, dalinosi įdomiais receptais, bet ir paaukojo per 100 eurų. Už surinktas lėšas Utenos vaiko ir šeimos gerovės centro bei Utenos ligoninės Vaikų skyriaus vaikučiams buvo nupirkta dovanų: knygų spalvinti ir skaityti, spalvotų pieštukų, flomasterių, stalo žaidimų, spalvoto popieriaus .

Ypač džiugu, kad prie kolegijos akcijos prisijungė ir Utenos policijos komisariato darbuotojai, kurių atstovė Violeta Ginaitienė perdavė kolegų surinktus pinigėlius.

Nuoširdžiausias ačiū visiems Pyragų dienos dalyviams už Jūsų bendrystę ir mokėjimą dalintis!!!!

Daugiau akcijos akimirkų čia.