utenos-kolegija.lt

PROFADIENIO renginio atrankoje – gausus studentų būrys

PROFADIENIO renginio atrankoje – gausus studentų būrys

Spalio 24 d. Utenos kolegijoje vyko atranka į nacionalinį verslumo renginį – PROFADIENĮ. Renginio tikslas - padėti studentams pažinti verslą tiesiogiai bendraujant su verslo įmonių, verslo praktikų atstovais bei realizuoti savo profesines žinias ir įgūdžius.

Studentus ir svečius pasveikino  pavaduotoja mokslui ir plėtrai doc. dr. V. Bartuševičienė,  linkėdama nesušalti ir puikiai atlikti pateiktas užduotis. Šiais metais Utenos kolegijai buvo suteikta galimybė suformuoti 2 komandas iš Verslo ir technologijų ir Medicinos fakultetų studentų.

Gausiai susirinkę dalyviai pasiskirstė į grupes ir atliko UAB „Emplonet“ darbuotojų - organizacinės vystymo vadovės Eglės Ruseckienės ir projektų vadovės Rūtos Bertašiūtės – pateiktas užduotis. Studentams buvo pasiūlyta realizuoti verslo idėjas laimėjus projektą bei išspręsti renginio ekspertinių partnerių (SEB banko, Western Union, Lietuvos Marketingo Asociacijos, Versli Lietuva ir Europos lyčių lygybės instituto)  sudarytą testą.

Abiejų fakultetų studentai visą dieną dieną trukusiame renginyje dalyvavo labai aktyviai, pateikė originalių idėjų ir pasiūlymų. Galutiniai rezultatai bus skelbiami www.profadienis.lt, o atrinkti geriausi studentai lapkričio 10 d. atstovaus Utenos kolegijai respublikiniame PROFADIENIO renginyje VšĮ „Europos namai“ Vilniuje.

Renginio koordinatorė R. Bražulienė

Renginio akimirkos čia