Konsultacija telefonu: 8-687-82516
utenos-kolegija.lt

Žinių apie Europos Sąjungą konkursas „Europos egzaminas“!

Žinių apie Europos Sąjungą konkursas „Europos egzaminas“!
Pavasarine tradicija jau spėjęs tapti Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje organizuojamas „Europos egzaminas“ vienuoliktą kartą suburs įvairiausius žmones internetu atsakinėti į klausimus apie Europos Sąjungos kultūrą, istoriją, geografiją, institucijas, kalbas ir įvairenybes.
 
Utenos kolegija taip pat dalyvaus šiame egzamine. Kviečiame gegužės 8 d. spręsti „Europos egzamino“ užduotis internetu (09:00–23:59 val.), nurodant, kad atstovaujate Utenos kolegijai.
 
Ir dar:
 
- Iki balandžio 3 d. kviečiame taip pat dalyvauti konkurse „Pokalbis apie Europą su svečiu“. Pas mus galėtų atvykti ir savo žiniomis apie Europą pasidalinti Europos Parlamento nariai iš Lietuvos, Arnoldas Pranckevičius (Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas), Urtė Neniškytė (neuromokslininkė), Monika Katkutė-Gelžinė (kūrybinių technologijų akademijos „bit&Byte“ įkūrėja ir vadovė) ar kiti sąraše nurodyti žmonės.
 
Norime informuoti, kad dėl COVID-19 viruso plitimo ir šiuo metu visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbto karantino, konkretus susitikimo laikas su laimėjusiomis organizacijomis bus nutartas tada, kai darbas vėl bus organizuojamas įprastu ritmu.
 
Tikimės, kad su „Europos egzaminu“ prasmingai ir smagiai praleisite laiką bei pagilinsite žinias apie Europą prieš pat Europos dieną. Masiškiausiai „Europos egzamine“ sudalyvavusi organizacija bus apdovanota specialiu prizu!
 
„Europos egzaminą“ organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje. Projekto partneriai: LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, „Europe Direct“ informacijos centrai, Jaunimo Europos komanda ir „Lux Express“. Informacinis partneris – Lietuvos radijas ir televizija.
 
Jeigu turite klausimų, susijusių su „Europos egzaminu“, kreipkitės į Mintarę Varanavičiūtę el. paštu mintare@coagency.lt arba tel. +370 673 84584.