utenos-kolegija.lt

Kolegijos veikla būtų neįmanoma be glaudžios partnerystės su regiono ir šalies įmonėmis, su kuriomis esame pasirašę per 280 bendradarbiavimo sutarčių, per 300 sutarčių - studentų praktikoms.

Ypač glaudus bendradarbiavimas sieja su Utenos ligonine ir Priminės sveikatos priežiūros centru, LR Odontologų rūmais,  uždarosiomis akcinėmis bendrovėmis „Rokiškio sūris“, „Utenos trikotažas“, „Biovela Group“, „Umaras“, „Utenos vandenys“, „Nosted mechanika“, „Elektros tinklo paslaugos“ „Utenos šilumos tinklai“, Festo, ,,Švyturys – Utenos alus“ Utenos alaus darykla, Utenos vyriausiuoju policijos komisariatu, Utenos rajono savivaldybe, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialu, VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikomis, Utenos, Aknystų socialinės globos namais, Utenos šeimos ir vaiko gerovės centru, „Utenos Viltis“, Utenos jaunimo mokykla, Utenos specialiąja mokykla – daugiafunkciu centru, Utenos regiono bendrojo lavinimo mokyklomis, sveikatos priežiūros įstaigomis, kaimo turizmo sodybomis, apgyvendinimo, maitinimo, informacinių technologijų  įmonėms, grožio priežiūros centrais bei kitais partneriais.

Esame Lietuvos nuotolinio ir e. mokymosi (LieDM) asociacijos, Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos (LSŠA) ir kitų asociacijų ir organizacijų nariai.

Svarbus Kolegijos veiklos aspektas - bendradarbiavimas su universitetais ir profesinio mokymo centrais - mokslinės, akademinės, projektinės, tęstinių studijų ir kitose srityse. Kolegijos bazėje ne vienerius metus vykdomos Kauno technologijos ir Mykolo Romerio universitetų magistrantūros studijos, tobulinat studijas bendrarbiaujame su Vilniaus universitetu, Vilniaus Gedimino technikos universitetu, Lietuvos sveikatos mokslų universitetu, Lietuvos edukologijos universitetu, Klaipėdos universitetu ir kt. universitetais. Alantos technologijos ir verslo mokykloje  bei Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyksta kolegijos Žemės ūkio technologijų, Verslo vadybos, Teisės ir kitos studijos.