Mokomasis Svetingumo centras

Maironio g. 18, LT-28142 Utena
Tel.: +370 671 51846
E-mail: r.krasauskiene@utenos-kolegija.lt

Mokomojo svetingumo centro patalpos

Liukso numeris susideda iš dviejų kambarių –  svetainės ir miegamojo. Liukso miegamajame yra karališka dvigulė lova, didelė drabužių spinta su pakabomis, staliukas su veidrodžiu, TV ir viskas, ko reikia patogiam svečių poilsiui. Liukso svetainėje yra poilsio zona (sofa-lova, foteliai, kavos staliukas), darbo zona (rašomas stalas, kėdė), drabužių spinta, TV. Liukso numeryje yra įrengta virtuvė su baldais, šaldytuvu, vandens kaitintuvu, mikrobangų krosnele, indais. Liukso kambaryje taip pat yra WC, dušas. Svečiai gali naudotis nemokamu bevielio interneto ryšiu. Kambaryje gali apsistoti iki 4 asmenų grupė. Liukso numerio kaina – 60 eur.
Standartiniai dviviečiai kambariai. šie kambariai puikiai tiks ir poilsiaujančiai porai,  ir verslo reikalais mieste viešintiems svečiams. Rezervuojant šio tipo kambarį galima pasirinkti dvigulę lovą arba dvi atskiras lovas kambaryje. Centre įrengti 2 modernūs, šiuolaikiški ir ypač jaukūs kambariai. Svečių patogumui kiekviename kambaryje yra darbo stalas, bevielis internetas, TV, plaukų džiovintuvas ir kt. Viename iš kambarių yra papildoma sofa-lova, tad šis kambarys ypač tinka svečiams su vaikais. Standartinio dviviečio kambario kaina – 40 eur.
Utenos kolegijos mokomajame svetingumo centre yra puikios sąlygos konferencijoms, susitikimams, seminarams bei kitiems panašaus pobūdžio renginiams. Siūlome atnaujintą ir moderniai įrengtą auditoriją (dalyvių skaičius – iki 40 žmonių), posėdžių salę (iki 15 žmonių) bei konferencijų salę (iki 30 žmonių), kuriose yra visa reikiama įranga paskaitoms, seminarams, mokymams bei susitikimams organizuoti: magnetinė lenta, kompiuteris, multimedija, ekranas, trikojis stovas, grafo-projektorius, bevielis interneto ryšys ir kitas platus konferencinės įrangos pasirinkimas. Dėl kainos kreiptis nurodytais kontaktais. 
Mokomoji virtuvė yra aprūpinta visa reikalinga moderniausia buitine technika: profesionalūs virtuviniai stalai, viryklės, indaplovės, konvencinė krosnis, kontaktinis grilis, elektrinė mėsmalė ir kt. bei visos reikiamos priemonės, indai bei įrankiai maistui gaminti.
Mokomajame bare yra baro baldai, kavos virimo aparatas ir visi būtiniausi baruose naudojami indai. Čia yra įdiegta restoranų apskaitos ir valdymo sistema „PRESTA“, kuri padeda Utenos kolegijos studentams įgyti praktinių žinių ir gebėjimų.

Turizmo ir viešbučių administravimo specialybės studentai mokomajame svetingumo centre atlieka praktikas. Praktikų metu studentai įgyja darbo viešbučio registratūroje, kambarių ūkio bei maisto ir gėrimų skyriuose praktinių įgūdžių. Jie rezervuoja vietas, registruoja svečius, suteikia išsamią informaciją apie Utenos rajono lankytinas vietas, rengia statistines ataskaitas, tvarko svečių kambarius ir kt.

Centre rengiami įvairūs seminarai, mokymai, susitikimai, kuriuos organizuoja kolegijos padaliniai, dėstytojai, studentai, kolegijos partneriai ir kt.

Mokomojo svetingumo centro veiklos sritys, tikslas, uždaviniai

Centro tikslas – padėti Kolegijos studentams įgyti praktinių įgūdžių svetingumo srityje ir visokeriopai juos tobulinti.

Centras vykdo veiklą šiose srityse:

 • sąlygų sudarymas vykdomų studijų programų studentų praktiniam ir teoriniam mokymui;
 • renginių organizavimas;
 • maitinimo paslaugų organizavimas;
 • informacijos teikimas;
 • rinkodaros planų rengimas ir įgyvendinimas;
 • apgyvendinimo paslaugų organizavimas.

Centro uždaviniai:

 • teikti apgyvendinimo paslaugas, užtikrinant kokybišką klientų aptarnavimą;
 • rinkti, kaupti ir sisteminti svetingumo srities informacinę, metodinę, dalykinę literatūrą, vaizdinę bei reklaminę medžiagą;
 • supažindinti Kolegijos administraciją, dėstytojus ir studentus su svetingumo srities naujienomis;
 • organizuoti įvairius renginius;
 • bendradarbiaujant su kitais Kolegijos padaliniais, organizuoti ir užtikrinti efektyvią rinkodaros veiklą;
 • dalyvauti respublikinėse bei tarptautinėse turizmo paslaugų mugėse;
 • ieškoti potencialių klientų, užmegzti ryšius su įmonėmis;
 • palaikyti nuolatinius ryšius su įvairiomis turizmo įmonėmis, įstaigomis bei organizacijomis;