utenos-kolegija.lt

Bendrieji reikalavimai

  • Nauja Remiantis direktoriaus įsakymu Nr. V-129 įpareigojama darbuotojams užsiėmimų vykdymo ar darbo vietose uždarose patalpose dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), kurios priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ar burną.
  • Į kolegijos pastatus gali įeiti tik asmenys, dėvintys nosį ir burną dengiančias apsaugines kaukes.
  • Įėjus į pastatą, privaloma dezinfekuotis rankas.
  • Pastato viduje privaloma tarp asmenų laikytis ne mažesnio kaip 1 metro atstumo.
  • Pastatų viduje būtina laikytis asmens higienos reikalavimų (atlikti rankų higieną, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo reikalavimų).
  • Į kolegijos pastatų vidų neleidžiami asmenys, turintys viršutinio kvėpavimo takų infekcijos požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.)
  • Asmenys, gyvenantys Studentų namuose, privalo laikytis Sveikatos apsaugos ministerijos teikiamų nurodymų ir rekomendacijų.
  • Asmenims, grįžusiems iš paveiktos užsienio valstybės, izoliavimasis namuose yra privalomas. Informaciją apie paveiktas šalis galima rasti https://koronastop.lrv.lt/

Jei jaučiate ligos simptomus (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas), skambinkite nemokamu, visą parą visoje Lietuvoje veikiančiu Koronaviruso karštosios linijos telefonu 1808, praneškite apie susirgimo aplinkybes ir vykdykite medikų nurodymus. Konsultuotis galima tel. 8 618 79984 (visą parą konsultuoja NVSC specialistai).

Darbo organizavimas

Studijų organizavimas

Siekdama apsaugoti visą bendruomenę nuo įprastinį gyvenimą stabdančio viruso plitimo, Utenos kolegija savo veikloje vadovaujasi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimo Nr. 152 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“ 2021 m. rugpjūčio 11 d. pakeitimu Nr. 651.

Remiantis šiuo nutarimu, kontaktiniu būdu vykstančiose paskaitose ir kituose užsiėmimuose dalyvauti  bei apsigyventi Studentų namuose gali dalyvauti tik neturintys virusui būdingų simptomų bendruomenės nariai su galimybių pasu (ar jiems prilygstančiu dokumentu). Kas ir kokiomis sąlygomis gali naudotis galimybiu pasu ir kokios yra jam alternatyvos, skaityti čia.

Informacija apie paskaitų ir praktinių užsiėmimų organizavimą yra skelbiama prie fakultetų tvarkaraščių.

Prašome sekti tvarkaraščius Moodle sistemoje ir informaciją, gaunamą el. paštu.

Bibliotekos darbas

Biblioteka dirba įprastai ir teikia visas paslaugas, tačiau siekiant didesnio saugumo, rekomenduojame knygas užsisakyti iš anksto internetu. (Informaciją kaip tai padaryti rasite čia.)

Primename, kad kolegijos elektroninės paslaugos (prenumeruojamos el. knygos ir kt.) teikiamos nuolat.

Bibliotekos lankytojai privalo laikytis saugumo reikalavimų (žr. Bendrieji reikalavimai).

Šiuo sudėtingu laikotarpiu kviečiame daugiau naudotis virtualiais bibliotekų ištekliais.

Kontaktai:
biblioteka@utenos-kolegija.lt
Tel. (8-670) 08268.

Renginiai kolegijoje

Atsižvelgiant į ekstremalią situaciją Lietuvoje ir pasaulyje, renginiai kolegijoje yra ribojami.

Naudingos nuorodos