utenos-kolegija.lt

Labiausiai kolegija didžiuojasi savo studentais ir absolventais. Jų studijų pasiekimai, sėkminga profesinė karjera, įkurtas nuosavas verslas, o gal tiesiog mėgstamas darbas, teikiantis laimę ir džiaugsmą, ar gražus ir prasmingas asmeninis gyvenimas - tai istorijos, įkvepiančios ir kitus judėti į priekį.

  Rolandas Mackevičius, laidų vedėjas, ,,radistas“,  Teisės studijų programos absolventas

Utenos kolegijoje ypač vertinu akademinę aplinką, ugdančią studentų mąstymą, bei kolegiškus dėstytojų ir studentų santykius. Čia dirba puikūs, labai geranoriški dėstytojai, kurie niekada neatsisako patarti, pakonsultuoti ir nurodyti  teisingą kryptį.   Dėstytojai ir studentai yra viena stipri komanda, siekianti bendro tikslo – kokybiškų, įdomių ir gyvenimui žinių suteikiančių studijų.

  Sandra Ragaišytė, Neįgaliųjų draugijos vadovė, Socialinio darbo studijų programos absolventė

Gimiau ir augau Utenoje. Myliu savo miestą, todėl ir studijas pasirinkau čia. Medicinos fakultete studijavau socialinį darbą. Čia gavau daug teorinių ir praktinių žinių, turėjau įdomių ir naudingų praktikų. Po studijų teko gyventi ir dirbti užsienyje, tačiau visą laiką traukė gimtieji namai ir grįžau į Uteną. Šiuo metu esu Utenos rajono neįgaliųjų draugijos vadovė. Širdingai dėkoju visiems kolegijos darbuotojams, studentams už draugystę ir nuolatinį neigaliųjų studentų palaikymą, o moksleiviams linkiu pasirinkti tinkamą kelią.

   Dainius Klimašauskas, Turizmo ir viešbučių administravimo programos absolventas

Utenos kolegijoje jaučiau nuolatinį paskatinimą ir padrąsinimą, todėl už viską, ką dabar esu pasiekęs ir ką dar pasieksiu gyvenime, esu dėkingas savo Alma Mater. Studijų metais dalyvavau tarptautinių mainų programoje, dalyvavau įvairiose konferencijoje,   atlikau praktikas kurortuose ir kultūriniuose objektuose, vedžiau ekskursijas, rengiau viešus pristatymus... Nors darbo pasiūlymų pagal specialybę buvo ir Lietuvoje, tačiau ir gavęs diplomą noriu  būti atviras pasauliui, kuo daugiau pamatyti ir tarpkultūrinės patirties toliau semiuosi užsienio šalyse. Linkiu didelės sėkmės visiems esamiems ir būsimiems kolegijos studentams. Išdrįskite pasinaudoti visomis galimybėmis, kurias suteikia studijos šioje aukštojoje mokykloje.

  Zigmas Zdanevičius,  ,,House of Beauty“  kineziterapeutas - masažuotojas,  pasaulio vicečempionas

Nors esu vilnietis, norėdamas pajusti savarankiško gyvenimo skonį, nutariau studijas rinktis kitame mieste ir įstojau į  Utenos kolegijos Kineziterapijos studijų programą. Studijuodamas pirmąkart  sudalyvavau tarptautiniame studentų čempionate. Tai mane paskatino dar daugiau dirbti, dar atkakliau mokytis ir semtis patirties. Baigęs studijas dirbau Birštone, dabar - Vilniuje. Gyvenimas suvedė su puikiais savo srities žinovais, kurie irgi skatino  nesustoti. Palaipsniui atėjo ir  pergalės – I-oji vieta VI-ajame Lietuvos SPA masažuotojų čempionate  bei VIII-ajame pasaulio masažuotojų  čempionate iškovotas  pasaulio vicečempiono titulas.  Visiems linkiu pasirinkti širdžiai mielą specialybę ir atkakliai siekti savo tikslo, o Utenos kolegija gali būti būtent ta vieta, kurioje pradeda pildytis svajonės.