utenos-kolegija.lt

Praktiniai Turizmo ir viešbučių administravimo specialybės studentų užsiėmimai

Praktiniai Turizmo ir viešbučių administravimo specialybės studentų užsiėmimai

Gruodžio 5 d. doc. dr. Jurgita Daubarienė Turizmo ir viešbučių administravimo specialybės TA-15 grupės studentams praktinius užsiėmimus suorganizavo Utenos regiono profesinio mokymo centre. Su studentais kartu vyko ir lektorės Vilma Andrašienė bei Gražina Stasiulionienė. Mokomojoje maisto ruošimo laboratorijoje studentai kartu su kulinarijos specialybės mokiniais bei profesijos mokytoja Julija Bulovienė gamino bene populiariausius baro užkandžius – trapios tešlos krepšelius su salotų įdaru.

Po praktinių užsiėmimų studentams buvo organizuota ekskursija po mokyklos mokomąjį viešbutį ir Neįgaliųjų profesinės reabilitacijos centrą.

Statybos ir paslaugų skyriaus vedėjos Ligitos Navikienės teigimu, sėkmingą bendradarbiavimą su Utenos kolegija lemia ne tik bendrų tikslų siekimas, bet ir kiekvieno studento individuali atsakomybė per praktinę veiklą įgyti kuo daugiau įgūdžių.

Studentai ir jų dėstytojos dėkoja profesijos mokytojai Julijai Bulovienei už svetingą priėmimą, naudingą paskaitą ir praktinius patarimus gaminant kulinarinius gaminius.

Daugiau nuotraukų čia.