utenos-kolegija.lt
Direktorius Prof. dr. Gintautas Bužinskas
direktorius@utenos-kolegija.lt
(8-389) 51 615
Direktoriaus pavaduotoja akademinei veiklai Aliona Sinicienė
aliona@utenos-kolegija.lt
8 618 38 586
Direktoriaus pavaduotoja mokslui ir plėtrai Dr. Vitalija Bartuševičienė 
vitalija@utenos-kolegija.lt
8 606 96 894
Administratorė Agnė Kriugiškytė
administracija@utenos-kolegija.lt
(8-389) 51 662, (8-389) 51 615
Personalo specialistė Ingrida Baltakienė
ingrida@utenos-kolegija.lt
8 687 80 957
Juristė Jolanta Linkienė
aprobacija@gmail.com
Buhalterinės apskaitos ir finansų skyrius (8-389) 52 240
Vyriausiasis buhalteris Darius Ožiūnas
odarius@utenos-kolegija.lt
8 683 64 085
Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Rūta Jurgelionienė
trs@utenos-kolegija.lt
8 687 24 623
Ryšių su visuomene atstovė Ramutė Kavoliūnienė
rysiai@utenos-kolegija.lt
8 618 26 044
Studijų skyriaus vedėja Virgilija Titenienė
virgilija.titeniene@utenos-kolegija.lt
8 677 95 978, 8 687 82 409
Dokumentų priėmimo tarnyba priemimas@utenos-kolegija.lt
8 687 82 516
Strateginės plėtros skyriaus vedėja Aurelija Pelenienė
aurelija@utenos-kolegija.lt
8 687 23 885
Neformaliojo suaugusiųjų švietimo koordinatorė Dalia Stunžėnienė
dalia.st@ukolegija.lt
(8-389) 51 662
Karjeros centras Vaida Steponėnienė
karjeroscentras@utenos-kolegija.lt
(8-389) 51 662
Bibliotekos vedėja Kristina Gogelienė
biblioteka@utenos-kolegija.lt
8-670 08 268
Kompiuterinių sistemų tarnybos vadovas Juozas Urbanavičius
ujuozas@utenos-kolegija.lt
8-699 60 021
Elektroninio mokymo centro vadovė Dr. Vaida Bartkutė-Norkūnienė
vaidaba@ukolegija.lt
8 671 52 268
Imitacinių bendrovių koordinatorės Rasa Bražulienė, Ramutė Narkūnienė
vpmfsiluetas@gmail.com
interjeras@utenos-kolegija.lt
Ūkio tarnybos vadovas Vigandas Leleiva
vigandas.leleiva@utenos-kolegija.lt
8 640 32 364
Archyvarė Regina Morkūnienė
archyvas@utenos-kolegija.lt
Studentų namai (Aukštaičių g. 9) (8-389) 69 773
Verslo ir technologijų fakulteto administracija
Medicinos fakulteto administracija